reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Listopadówek 2006 i ich Skarbów!!!

W którym mieście chiałybyście się spotkać?


  • Wszystkich głosujących
    15
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No i macie czego zalowac!!! BYLO SUPER!!!! :-) :-) Zdjecia i filmiki potem...
 
reklama
Żałujemy,bardzo żałujemy:-:)-:)-(
Megusku napisz coś więcej bo mnie strasznie ciekawość zżera;-)
 
Zaglądam tu tylko na chwilkę. Bardzo żałuję, że nie mogliśmy przyjechać, ale... Ja dopiero dziś trochę doszłam do siebie po dwóch nieprzespanych nocach i dwóch wizytach lekarskich....:sick: Szkoda. Trzymajcie się babeczki. Coś skrobne jak zupełnie wydobrzeję.
 
Chciałam przypomnieć ten wątek bo juz lato się zbliża i chętnie poznałabym miłe kolezanki z Forum dziewczyny co wy na to? bardzo chętnie od 22maja do 7 czerwca :-) bedziemy w Polsce:-)
 
Ja jestem jak najbardziej za i tak jak ostatnio proponowałam na innym wątku proponuje Wrocław:-)
 
Ja też jestem za. I mam nadzieję, ze jak przyjdzie co do czego, to Oliwka nie wywinie nam numeru jak rok temu ;-). Wrocław mi odpowiada :tak:
 
byłabym chętna, ale jak dla mnie za daleko :-:)-(, biorąc pod uwagę to że moj TŻ nie lubi takich wyjazdów, a ja samochodem taki kawał drogi sama nie pojadę :no:. Tak to jest mieszkać na końcu świata, strasznie mi szkoda było, że zeszłoroszny wyjazd do Krakowa zbiegł sie z weselem i nie mogłam, a byłam świadoma że to jedyne miejsce gdzie mogłabym sama sie wybrać
 
maju, a Tobie ewentualnie Wrocław by odpowiadał ??
Ja to mam całkiem blisko do Wrocławia, ok. 2 godziny się jedzie ;-)
 
reklama
Ja wysiadam.Jedynym środkiem lokomcji dla mnie pociag no i niestety byłby to za duzy wydatek i wysiłek.Ale mam nadzieje,że reszta sie spotka i wybawi za nieobecne:rofl2:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry