reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Listopadówek 2006 i ich Skarbów!!!

W którym mieście chiałybyście się spotkać?


  • Wszystkich głosujących
    15
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Oliwek nasz mały biedniutki, oj biedniutki jest...smutno mi. miało być tyle osób a w końcu...ech...ale zdrówko, pieniążki, praca itp ważniejsze. całuski i dużo zdrówka dla Olwci...
 
reklama
oj jak dobrze ze my sie nie musimy pakowac ;-)

Jeszcze jedno....za rok to juz mysle ze zaplanujmy spotkanie np w Niechorzu nad morzem w lecie! Kto jest za?!
 
Dziewczynki Życzymy wam udanej pogody przede wszystkim:tak::-)super atmosfery i zabawy nasze zdrówko też prosimy wypić:-):-)
Inna trzymam kciuki żeby udało sie wam dotrzeć:tak:Pozdrawiamy wszystkich
PS. strasznie nam przykro że nas nie bedzie, i zazdraszczamy wam bardzo:-(
 
No to dzis ten dzien! :-)
CIagle nei wiem kto bedzie...a moze zrobicie nam niespodziewanke i wszystkie sie zjawice? ;-)
 
Nas niestety, nie będzie :-(.W nocy Oliwka miała prawie 40 stopni gorączki, do 3 nie spała, marudziła, płakała, nie mam serca jej brać w podróż :-:)-:)-(.

Płakać mi się chce, tak mi zależało na tym, aby pojechać.........No i w ogóle, od dobrych kilku miesięcy nigdzie nie byłam, nigdzie nie wyjeżdżałam....Jak ten dzikus w domu.Więc tym bardziej mi zależało.Ale cóż, widocznie tak miało być i nic na to nie poradzę.
Wiem, że aniii już w drodze, ponoć zimno.
 
Inna...najwazniejsze zdrowie Oliwki! A przeciez spotkacie sie nad morzem! juz niedlugo! i mozliwe ze bedzie Was wiecej niz w Kraku!
Dzis rozmawialam z Pola...wyjezdzaja z Lodzi. Cynamonka albo w drodze (bo nie odbiera tel) albo nie jest w stanie przyjechac. No i Aniii w drodze.
Caluski!!!
 
Wiem, że zdrowie Oliwki najważniejsze, ale i tak mi smutno, że nie mogę jechać.Wszystko mieliśmy zaplanowane...:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(.
A jak np. teraz patrzę na Oliwkę, to aż mnie kusi żeby wsadzić ją w fotelik, do auta zapakować i jechać ;-).Bo znowu odżywa :tak:.Bawi się, krzyczy, śmieje...Ale kto wie co znowu będzie wieczorem, poza tym jeszcze by zaraziła Wasze brzdące i dopiero by było :no:
 
reklama
Ciekawe jak tam dziewuszki....dobrze że pogoda im wypaliła bo akurat dzisiaj się zrobiło lepiej ale wiatr straszny...eh już się niemogę doczekać zdjęć;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry