reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Invitro Czechy

Witam. Po nieudanej procedurze w Polsce chcemy spróbować w Czechach. Wybraliśmy klinikę Eurofertil i dr Lachcinę🙂 i mam pytanie czy są tu może dziewczyny które podchodziły do invitro właśnie tam? Mam kilka pytań. Pozdrawiam 😘🥰

A jak u Ciebie Kochana, na jakim etapie jesteś?
W sumie nie odpisałam Ci chyba w temacie kliniki.
Polecam dr Lachcinę. Jest bardzo rzeczowy i profesjonalny. Nie dawał mi złudnych nadziei, od razu mówił, że będzie trudno. Cały zespół jest bardzo życzliwy i pomocny.
 
reklama
Cześć,
Długo się nie odzywałam, ale musiałam się troszkę ogarnąć.😓
Moja ciąża okazała się pozamaciczną i zakończyła się poronieniem w ubiegły czwartek😭.
Oczywiście zarodek przestał się rozwijać już wcześniej (co potwierdziłam u mojego gina 11.04.)
Teraz się zastanawiam czy próbować po raz kolejny...
Zbieram siły.
Strasznie Ci współczuję 😪a brałaś embrioglu? Wiadomo ciężko się podnieś po każdej poraszce 😪ściskam mocno.
 
A jak u Ciebie Kochana, na jakim etapie jesteś?
W sumie nie odpisałam Ci chyba w temacie kliniki.
Polecam dr Lachcinę. Jest bardzo rzeczowy i profesjonalny. Nie dawał mi złudnych nadziei, od razu mówił, że będzie trudno. Cały zespół jest bardzo życzliwy i pomocny.
Ja podeszłam w Reprofit ale do az były podane 2 blastocysty. Została jedna. Z betami miała huśtawkę straszna raz były przyrosty raz nie do końca takie jak powinny. 11 kwietnia w usg potwierdzony pęcherzyk w macicy 8mm czekam na serduszko.
 
Strasznie Ci współczuję 😪a brałaś embrioglu? Wiadomo ciężko się podnieś po każdej poraszce 😪ściskam mocno.

Dziękuję 😘
Nie brałam i pewnie kolejnym razem go wykorzystam.
Mój partner chce jeszcze próbować z moimi komórkami. Lekarz twierdzi, że dużo większe szanse będą z KD, ale jakoś nie umiemy tego na razie przeskoczyć.
 
Ja podeszłam w Reprofit ale do az były podane 2 blastocysty. Została jedna. Z betami miała huśtawkę straszna raz były przyrosty raz nie do końca takie jak powinny. 11 kwietnia w usg potwierdzony pęcherzyk w macicy 8mm czekam na serduszko.

Cudnie! Bardzo się cieszę i mocno Ci kibicuję 👍🤗
To było Twoje kolejne podejście?
Widziałaś jakąś różnicę między Czechami i Polską?
Mamy Gymcentrum "pod nosem" i byłam na jednej wizycie, ale pierwsze wrażenie nie było najlepsze.
 
Cudnie! Bardzo się cieszę i mocno Ci kibicuję 👍🤗
To było Twoje kolejne podejście?
Widziałaś jakąś różnicę między Czechami i Polską?
Mamy Gymcentrum "pod nosem" i byłam na jednej wizycie, ale pierwsze wrażenie nie było najlepsze.
Tak byłam w Angeliusie. I tera w Czechach. Nie ma wogole. Co porównywać. W Polsce jedna komórkę miałam z 5doby z 7 poprawnie zaplodniodnionych. Beta nawet nie drgnęła. Mialam. Też 3 inseminacje z czego pierwsza biochemiczna.
 
Dojazdy do Czech są dla mnie problematyczne, bo Klinika działa do 15.00 i za każdym razem biorę urlop. Ale patrząc racjonalnie efekty mają dużo lepsze a procedury mniej restrykcyjne. O części badań, o których dziewczyny pisały, że są warunkiem koniecznym do przystąpienia do procedury, nawet nie słyszałam...
 
Dojazdy do Czech są dla mnie problematyczne, bo Klinika działa do 15.00 i za każdym razem biorę urlop. Ale patrząc racjonalnie efekty mają dużo lepsze a procedury mniej restrykcyjne. O części badań, o których dziewczyny pisały, że są warunkiem koniecznym do przystąpienia do procedury, nawet nie słyszałam...
A jaki jest u Was problem?
 
reklama
Do góry