reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w kuchni... czyli co serwujemy...

reklama
Miłe Mamusie! Oto przepis na szybkie i przepyszne danie z wedzonym łososiem. Przytargalam je z Niemiec jak byłam na au- pair.

Potrzebujemy duży plat wędzonego łososia, makaron spaghetti, koperek i co bardzo wazne smietane 36 %!!!!!!! Ja u nas z Piatnicy taka znalazlam. No i pieprz.

Kroimy łosoai na malutkie kawałki. Ja kroje w cienkie paseczki. Im mniejsze kawałki tym wydaje sie wiecej łososia, ktory tani nie jest!!! Wrzucamy go na moment na patelnie bez tluszczu, bo łoch nasz tłusty juz wystarczajaco jest. ;-) Zalewamy 2 śmietanami 36% mieszamy, dodajemy pieprz. Nie doprowadzamy do wrzenia tylko podgrzewamy. Na koniec koperek i prosze. Na talerzu laduje makaron na nim sosek i ....... Palce lizać!!!

Jesli nie sprobujecie to wiele stracicie!!!! Zepewniam. No chyba, ze ktos lososia wedzonego nie lubi.


 
mamo Q- bardzo się cieszę, że ci smakowało :-) szybkie i proste;-)

u nas dzisiaj na obiad kotlet de volaille był, sałatka meksykańska ( taka oszukana) i ziemniaczki:blink:

muszę obczajać te wasze przepisy, Little Mi zaintrygowałaś mnie tym łososiem ;-)
 
Ja robię podobnie z tym łososiem tylko kupuję naturalnego i do śmietany dodaje trochę mąki żeby sos był gęstszy i trochę Vegety, ale wersję z wędzonym tez wypróbuję.
 
Acha nie pospieszcie się czasem i z przyzwyczajenia nie osolcie mojego przepisu, bo nie da sie tego zjesc wtedy. Łosoń wędzony jest już wystarczajaco slony ;-)
 
reklama
Acha nie pospieszcie się czasem i z przyzwyczajenia nie osolcie mojego przepisu, bo nie da sie tego zjesc wtedy. Łosoń wędzony jest już wystarczajaco slony ;-)


Zrobiłam przyszności, polecam i dziękuje za pomysł:tak:.

A u nas dzis rosołek z lanymi kluseczkami i naleśniki zawijane z pieczarkami.:tak:
 
Do góry