reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy przed @

reklama
Poprostu zadałam pytanie do osób które tak miały,nie potrzeba tutaj głupiego docinania.
ok, tylko gdzie tu głupie docinanie? Według mnie jest to odpowiedź na pytanie. Fakt, odpowiedziałam na pytanie pytaniem, przepraszam ale nie naskoczylam na Ciebie tylko chciałam żebyś zrozumiała sens Twojego pytania 😊
 
Dziewczyny....sama już nie wiem czy myślicie że to pozytywny test? Dziś mam 24 DC. Długości cyklu różne...około 32 dni jednak po poronieniu miesiączka pojawiała się co 21-22 dni. 4 dni temu odstawiłam duphaston jestem po stymulacji clo. Ile dni po odstawieniu duphastonu powinno wystąpić krwawienie? Zazwyczaj po 1-2 dniach po odstawieniu dostawałam @...
 

Załączniki

  • IMG_20220507_091728.jpg
    IMG_20220507_091728.jpg
    571,4 KB · Wyświetleń: 339
Dziewczyny....sama już nie wiem czy myślicie że to pozytywny test? Dziś mam 24 DC. Długości cyklu różne...około 32 dni jednak po poronieniu miesiączka pojawiała się co 21-22 dni. 4 dni temu odstawiłam duphaston jestem po stymulacji clo. Ile dni po odstawieniu duphastonu powinno wystąpić krwawienie? Zazwyczaj po 1-2 dniach po odstawieniu dostawałam @...
Ja widzę kreskę!! Nie chce Ci zapeszać więc takie cichutkie gratulacje i ogrom uścisków 😊
 
Dziewczyny....sama już nie wiem czy myślicie że to pozytywny test? Dziś mam 24 DC. Długości cyklu różne...około 32 dni jednak po poronieniu miesiączka pojawiała się co 21-22 dni. 4 dni temu odstawiłam duphaston jestem po stymulacji clo. Ile dni po odstawieniu duphastonu powinno wystąpić krwawienie? Zazwyczaj po 1-2 dniach po odstawieniu dostawałam @...
dlaczego odstawiłam duphaston nie robiąc najpierw testu?
 
W dniu kiedy odstawiłam duphaston na teście nie było nawet cienia cienia
 
Ile jesteś po owu ? W jakich dniach I w jakim celu miałaś przepisany progesteron ? Dziwna praktyka odstawiać w 20dc ..
 
reklama
Ja 11dpo miałam negatywny test (paskowy facelle) i 13dpo pierwszy pozytyw (pink strumieniowy) 🙂
Do implantacji prawdopodobnie doszło 9 dpo, bo miałam w ten dzień obfite jasnobrązowe plamienie. Choć nie mam pewności co do dnia owulacji - nie miałam monitoringu, stwierdzam to jedynie z własnych obserwacji i odczuć.
 
Do góry