reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy przed @

reklama
Ile jesteś po owu ? W jakich dniach konkretnie miałaś przepisany progesteron ? Dziwna praktyka odstawiać w 20dc ..
 
Lekarz kazał mi brać duphaston od 10 DC 2x1 przez 10 dni. Po poronieniu cykle się mi skróciły i krwawienie wystepowalo co 21-22 dni. Prócz tego choruję na pcos i bez leków praktycznie nie mam samoistnej @ bywało że i pół roku,albo 8 miesięcy miesiączki nie było, więc duphaston bardziej na wyregulowanie cyklu. Tak czy siak dziś przyszła @ więc po problemie dziewczyny sprawa się wyjaśniła test musiał być felerny
 
Miałam wiele razy. Mam dwoje dzieci o pierwsze staraliśmy się leczyliśmy ponad 4 lata cały czas z tabletkami i monitoringiem. Pomimo tabletek owulacja też nie zawsze była, z drugim synem to samo z tym że leczenie trwało 2 lata....ostatnia ciąża niestety poroniona była bez wspomagania.
 
Lekarz kazał mi brać duphaston od 10 DC 2x1 przez 10 dni. Po poronieniu cykle się mi skróciły i krwawienie wystepowalo co 21-22 dni. Prócz tego choruję na pcos i bez leków praktycznie nie mam samoistnej @ bywało że i pół roku,albo 8 miesięcy miesiączki nie było, więc duphaston bardziej na wyregulowanie cyklu. Tak czy siak dziś przyszła @ więc po problemie dziewczyny sprawa się wyjaśniła test musiał być felerny
Wiesz, progesteron suplementowany od 10 dc może zablokować owulacje jeśli nie wystąpiła wcześniej. Więc dopóki tak go bierzesz to bym nawet testów nie marnowała bo szanse na ciążę z takich cykli są niewielkie.
 
reklama
Wiesz, progesteron suplementowany od 10 dc może zablokować owulacje jeśli nie wystąpiła wcześniej. Więc dopóki tak go bierzesz to bym nawet testów nie marnowała bo szanse na ciążę z takich cykli są niewielkie.
To od którego DC zazwyczaj stosuje się duphaston? Mi tak kazał lekarz brać więc brałam..... Co jeśli np owulacja jest późno? Lepiej nie brać tego duphastonu? Wszystkie ciążę miałam młodsze z USG niż z om o 2 tyg....czy to może oznaczać że owulacja jest późno?
 
Do góry