reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blada kreska

  • Starter tematu guest-1665602193
  • Rozpoczęty
reklama
Ja tylko wtrącę swoje 3 grosze, jeśli mogę 😊 jeśli nie miałaś monitoringu to najlepiej się na niego umówić i wtedy wszystko będzie jasne. Rozumiem, że masz objawy ale nawet objawy owulacji nie potwierdzają bo może Cię kłuć jajnik itd a do owulacji nie dojdzie 🤷 nie nastawiaj się odrazu, że ktoś na Ciebie naskakuje. Każda doda coś od siebie i jakoś łatwiej będzie Ci połączyć wszystkie wątki... Ja tutaj też tak zaczynałam na
podwyższona temp ale nie zawsze, plamienie, no i co najgorsze ból jajników czasem nie do zniesienia, niekiedy nie mogę nawet usiąść
Plamienia, ból nie do zniesienia itp, wiele dziewczyn mam kilka dni przed dniem owulacji 🤷‍♀️
 
A plamienia mogą sugerować polipy w jamie macicy, niedomoge lutealna i wiele innych schorzeń
Mi to wygląda na niedomogę lutealną. Miałam podobne cyrki, dopiero branie duphastonu uregulowało mi w miarę cykle.

Ale jakby na to nie patrzeć dziewczyna spytała o to czy test jest pozytywny, a Wy na nią z grubej rury 😂 Klasyka na tym forum.
Kup sobie test z LIDLA, ja go sobie chwalę, bo wykrywa ciążę przy jeszcze niższym poziomie HCG niż te standardowe. Inne miałam jeszcze negatywne jak ten wychwycił mi już ciążę. I co najlepsze, jego nie da się rozebrać, więc nikt Ci nic nie zarzuci 🤪
 
to znaczy ze czasem mam tylko ból jajników i plamienia bez temp.
To żadne wyznaczniki owulacji. Nawet skok temperatury, mimo że daje duże prawdopodobieństwo, nie potwierdza w 100% owulacji.
I powiem Ci tak, skoro twierdzisz, że jest ok, że znasz swój organizm i wiesz kiedy masz owulację to powinnaś być po tylu miesiącach być w ciąży. Z jakiejś przyczyny jednak nie jesteś. Sama wyciągnij z tego wnioski.
 
Ale jakby na to nie patrzeć dziewczyna spytała o to czy test jest pozytywny, a Wy na nią z grubej rury 😂 Klasyka na tym forum.
Nikt jej tu nie obraża. Próbujemy jej pokazać, że jej cykle nie są ok i jak tego nie unormuje i nie przebada to może się o upragnione dziecko starać do usranej śmierci bez skutku.
 
Mi to wygląda na niedomogę lutealną. Miałam podobne cyrki, dopiero branie duphastonu uregulowało mi w miarę cykle.

Ale jakby na to nie patrzeć dziewczyna spytała o to czy test jest pozytywny, a Wy na nią z grubej rury 😂 Klasyka na tym forum.
Kup sobie test z LIDLA, ja go sobie chwalę, bo wykrywa ciążę przy jeszcze niższym poziomie HCG niż te standardowe. Inne miałam jeszcze negatywne jak ten wychwycił mi już ciążę. I co najlepsze, jego nie da się rozebrać, więc nikt Ci nic nie zarzuci 🤪
Właśnie o to chodzi że zadałam jedno konkretne pytanie czy coś widać czy nie, obiektywna opinia a ktoś napisał ze chce usłyszeć to co dla mnie jest wygodne, stanęło na owulacji i wymyślaniu chorób o tym jak mierze temp podczas owulacji, matko boska 🤦‍♀️😂 i problem ze sie spinam🙆‍♀️
 
reklama
Do góry