reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
czesc dziewczyny,
Dawno mnie nie było ale niestety nie czasowa jestem. Igorek im starszy tym więcej uwagi potrzebuje poza tym zaczęłam uczyc się angielskiego i jak tylko mam chwile to temu poswięcam czas. Stwierdziłam że muszę jakos sporzytkowac czas kiedy jestem w domu chociaz pracuję chyba ciężej niz w pracy ale chociaz próbuję się uczyc.
Patrzę żę Wasze dzieciaki rozwijają się rewelacyjnie prawie wszystkie juz stają same. Buziaczek Twoja Blania to wogóle króluje ruchowo. Mój Igorek próbuje wsyawac ale jeszcze nie ma na tyle siły, jak ja go podtrzymuję to stoi ale raczej tego nie robię bo to za duze obciążenie na kręgosłup.
Poza tym Igorka wszystko interesuje tylko nie zabawki i czasami mam naprawde dosc bo jak kazda z nas większosc dnia jestem z nim sama. Fajnie ze robi sie cieplo to chociaz na spcery dlugie mona chodzic.

Widzę ze chcecie aby wątek ten był zamknięty. Ja nie ma zdania na ten temat jak zrobicie tak się dostosuję.

pozdrwiam wszystkie mamusie i dzieciaki
 
Buziaczku, fajnie że rozumiesz. Nie mam Twojego nr gg. Tylko u nas coraz gorzej i gorzej, ja już nie wiem co ratować, bo wszystko się sypie.

Ankami, dziękujemy z Milenką za życzonka. Dużo zdrówka dla Twojej Malutkiej, a jak to wykryli? pedyjatra w czasie osłuchiwania? czy w szpitalu?.

Julkowa zazdroszcze rozłąki z M, takie rozstania umacniają, no i tęsknota robi swoje. Wiem że są lepsze i gorsze dni ale u mnie jest jeden na tydzień lepszy w stosunkach moich i M. Jak tam synek się sprawuje, pogoda do du.. my siedzimy w domu buuuuuuu.

emi7 super że znalazłaś zajęcie dla siebie mimo nawału zajęć przy dziecku,Wytrwałości i postępów w nauce.

Zgadzam się że wątek zamknięty jest super sama na jednym pisze.... jest tam nas kilka, jest komu się zwierzyć i wyżalić, na otwartym tego nie zrobie bo to są za przywatne tematy, a niewiadomo kto to czyta.
Moja Milenka ma teraz drzemke, chwila spokoju.:-D
 
Buziaczek jak spacerek ? my w domu pogoda okropna zimno wieje i cochwile pada.
iiwka z kąd masz ten suwaczek z kg, bo ja też się odchudzam, a fajny jest. Waze obecnie 51kg i 3 chcem jeszcze zgubić, schudłam już 3.
 
zanet kliknij na jej suwaczek to wejdziesz na tą stronkę:) ale trzeba się tam zalogować.:tak:
kurcze mam chwilę dla siebie to nie wiem za co się zabrać, czy poleniuchować:) idę na allegro:)
 
reklama
u nas okrutnie wieje:( mało głowy nie urwie:(
Teraz podgrzeję mu obiadek...
Uuuu to kiepsko u Nas dzis taka parownia , przepieknie pogoda sliczna wiaterek cieplutki :tak: super caly dzien juz nie pamioetam kiedy bylo tak slicznie;-)

Buziaczku, fajnie że rozumiesz. Nie mam Twojego nr gg. Tylko u nas coraz gorzej i gorzej, ja już nie wiem co ratować, bo wszystko się sypie.

Zgadzam się że wątek zamknięty jest super sama na jednym pisze.... jest tam nas kilka, jest komu się zwierzyć i wyżalić, na otwartym tego nie zrobie bo to są za przywatne tematy, a niewiadomo kto to czyta.
Moja Milenka ma teraz drzemke, chwila spokoju.:-D
Zapraszam 5489659. U Mnie tez sie sypie i to bardzo ale ratuja jeszcze to inni...chca nam pomoc ale sa chwile ze juz bylismy po wniosek rozwodowy . i jeden byl juz nawet wypelniony tylko zawiesc ...wiec ja wiem co czujesz naprawde ...:-(

A gdzie piszesz? Ja tez mam dostep do jednego ale nie moge pogadac z Wami , a do Was jakos bardziej sie przyzwyczailam:sorry2: i to z Wami chcialabym sie dzielic wszystkim ...:-p
Musimy napisac prosbe ale nie wiem jak mam ja napisac i gdzie mozesz Nam Mariczko pomoc , bedziemy mieli dwa watki zamkniete;-) i bedzie po sprawie .



Buziaczek jak spacerek ? my w domu pogoda okropna zimno wieje i cochwile pada.
iiwka z kąd masz ten suwaczek z kg, bo ja też się odchudzam, a fajny jest. Waze obecnie 51kg i 3 chcem jeszcze zgubić, schudłam już 3.
Dziekuje ze pytasz, spacerek udany prawie 2,5 h , Blania jeszcze spi w wozeczku a ja buszuje po BB jak wstanie dam jej drugie danie bo przed wyjsciem jadla tylko zupke i soczkiem popila a na spacerku pojadla chrupek i popila troszke mleczka :tak:

Dziewczyny ile powinno dziecko przybierac na wadze i ile mleka powinno pic w 9 miesiacu ?????
 
Do góry