reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Byłam u lekarza stwierdzil, że ładnie zareagowałam na clo. Mam 2 duże pęcherzyki, jutro inseminacja. Jak się nie powiedzie to od lipca zaczynami z in vitro. Zrobiłam też wczoraj kariotypy i mam w międzyczasie udać się do endokrynologa, ponieważ zrobiłam krzywa insulinowa i cukrową i okazuje się, że o ile Cukier ok to insulina po obciążeniu jest za wysoka.
Cześć, trzymam kciuki! U mnie IUI pewnie za tydzień... I też zaczynam z in vitro w lipcu - jeśli się nie uda, no ale się nie nastawiam wcale...
 
reklama
Jasne, cześć !
Napisz coś o sobie :-)
Mamy już córeczkę 6 letnią od 5 staramy się o drugie. Najpierw ja się badałam bo może po CC coś się podziało ale okazało się że problem jest po stronie męża morfologia 0. Kupa kasy wydana na witaminy. Po roku w końcu coś drgnelo i mamy 1 % i możemy podejść do inseminacji. Założenie jest takie że 3 razy sprubujemy a potem dajemy sobie spokój. Robił ktoś iui w macierzyństwie w Krakowie?
 
Mamy już córeczkę 6 letnią od 5 staramy się o drugie. Najpierw ja się badałam bo może po CC coś się podziało ale okazało się że problem jest po stronie męża morfologia 0. Kupa kasy wydana na witaminy. Po roku w końcu coś drgnelo i mamy 1 % i możemy podejść do inseminacji. Założenie jest takie że 3 razy sprubujemy a potem dajemy sobie spokój. Robił ktoś iui w macierzyństwie w Krakowie?
jakie witaminy stosowaliście na poprawę morfologii ?
 
jakie witaminy stosowaliście na poprawę morfologii ?
Najpierw był fertilman ale po nim jeszcze gorzej było potem proxxed plus też nic nie zdziałał w końcu lekarz rozłożył ręce kazał brać tenfertil on to jakiś nowy lek bo nie ma o nim za bardzo opini po pół roku stosowania doktor był w szoku że tak wyniki podskoczyły. Wszystko ponad normę tylko ta morfologia 1
 
Najpierw był fertilman ale po nim jeszcze gorzej było potem proxxed plus też nic nie zdziałał w końcu lekarz rozłożył ręce kazał brać tenfertil on to jakiś nowy lek bo nie ma o nim za bardzo opini po pół roku stosowania doktor był w szoku że tak wyniki podskoczyły. Wszystko ponad normę tylko ta morfologia 1
a badaliście kilka razy nasienie i morfologia utrzymuje sie na 1% ?
bo u nas raz podskoczyla na 1% a pozniej znowu spadała na 0%
 
Dwa lata temu przy pierwszym badaniu wyszło że był ten jeden procent ale w innym laboratorium wyszło 0. Badaliśmy kilka razy w ciągu tych dwóch lat i cały czas było 0. Ostatnie badanie było w marcu i wyszło 1 procent. Doktor powiedział że przy takiej ilości plemników to ten jeden procent to bardzo dużo
 
reklama
Do góry