reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

blada kreska

  • Starter tematu guest-1665602193
  • Rozpoczęty
według mnie to nie była troska, a jedynie złośliwość, potrafię to odróżnić i nie tylko ja bo dostałam sporo wiadomości na priv po waszym cyrku ☺️ także chcecie się pogrążać dalej czy już sobie odpuścicie? ☺️

Myślę, że nie ma co drążyć tego tematu i tu jest wątek dla Ciebie https://www.babyboom.pl/forum/temat/lutowe-mamy-2023.119442/

Edit. A co tam, w sumie niech zaliczę bana.
Prawda jest taka, że każda tego typu dziewczyna chcąc utrzeć nosa tym wrednym hejterkom to pierwsze co to by wrzuciła i test i betę.
Ty tego nie zrobisz, do wątków mamusiowych też się nie dodasz bo to oczywiste, że kłamiesz
 
reklama
Wiesz ze w ten sposób tylko ty się pogrążysz? Ja wiem, że przyjdą dziewczyny, którym ta wiedza się przyda i będą oczekiwały czegoś więcej niż pogładzenia po głowie. Dalej, nie widzę tam braku życzliwości czy cyrku.
ale ja w to wcale nie wątpię, po to to jest żeby udzielać sobie porad i WSPIERAC ale tylko w sytuacji jeśli ktoś o to pyta a mnie się nie wydaje żebym o to pytała ☺️
Ktoś napisał wam komentarz że trzeba wyczuc kiedy ktoś oczekuje takiej wiedzy a ja powiedziałam wam już na samym początku że wiem jaka mam sytuację. Ostatecznie się udało, skoro sledzilyscie moje posty to wiecie po jakim czasie 🙂
 
Myślę, że nie ma co drążyć tego tematu i tu jest wątek dla Ciebie https://www.babyboom.pl/forum/temat/lutowe-mamy-2023.119442/

Edit. A co tam, w sumie niech zaliczę bana.
Prawda jest taka, że każda tego typu dziewczyna chcąc utrzeć nosa tym wrednym hejterkom to pierwsze co to by wrzuciła i test i betę.
Ty tego nie zrobisz, do wątków mamusiowych też się nie dodasz bo to oczywiste, że kłamiesz
pięknie się oceniłaś w tym momencie 😂
Dlatego powtarzam to ostatni już raz nie muszę wam nic udowadniać a wy wcale nie musicie mi wierzyć, nie interesuje mnie wcale co wy na ten temat myślicie, ale widocznie musiało was to zainteresować skoro tu wróciliście 🙂
 
co innego gdybyście mnie potraktowały normalnie to może byłabym w stanie jeszcze wam pokazać ten test, a tak nie widzę sensu wysyłania go, nie potraficie tego zrozumieć?
Z całym szacunkiem ale dziewczyny tutaj chciały Ci tylko wytłumaczyć pewne rzeczy, ze badania które masz nie są nawet podstawa. Wierz mi, ze tutaj nikt nie gryzie. A ty tez dla nich super miła nie byłaś.
Btw. Jeśli tak bardzo razi cię Zazuu bo coś ewidentne ci nie pasuje w niej to trzeba była jej na złość wstawić zdjęcie testu i wyniku bety żeby pokazac, ze miałaś racje 🤷‍♀️
 
ale ja w to wcale nie wątpię, po to to jest żeby udzielać sobie porad i WSPIERAC ale tylko w sytuacji jeśli ktoś o to pyta a mnie się nie wydaje żebym o to pytała ☺️
Ktoś napisał wam komentarz że trzeba wyczuc kiedy ktoś oczekuje takiej wiedzy a ja powiedziałam wam już na samym początku że wiem jaka mam sytuację. Ostatecznie się udało, skoro sledzilyscie moje posty to wiecie po jakim czasie 🙂
Oj kochana, nie po takich czasie znowu.. są wątki gdzie zaczęło się od pytania o cień na teście a dziewczyny wracały jeszcze długo i się wspierały.
 
Z całym szacunkiem ale dziewczyny tutaj chciały Ci tylko wytłumaczyć pewne rzeczy, ze badania które masz nie są nawet podstawa. Wierz mi, ze tutaj nikt nie gryzie. A ty tez dla nich super miła nie byłaś.
Btw. Jeśli tak bardzo razi cię Zazuu bo coś ewidentne ci nie pasuje w niej to trzeba była jej na złość wstawić zdjęcie testu i wyniku bety żeby pokazac, ze miałaś racje 🤷‍♀️

Ale ona nie ma co wstawić :D no chyba że czyjeś zdjęcie z netu :D
 
Z całym szacunkiem ale dziewczyny tutaj chciały Ci tylko wytłumaczyć pewne rzeczy, ze badania które masz nie są nawet podstawa. Wierz mi, ze tutaj nikt nie gryzie. A ty tez dla nich super miła nie byłaś.
Btw. Jeśli tak bardzo razi cię Zazuu bo coś ewidentne ci nie pasuje w niej to trzeba była jej na złość wstawić zdjęcie testu i wyniku bety żeby pokazac, ze miałaś racje 🤷‍♀️
a czytałaś wgl to co ja pisałam? że tego nie potrzebuje?
Znasz mnie? wydaje mi się że tylko wirtualnie po paru moich komentarzach. W każdym bądź razie odpisywałam a żeby w jakikolwiek sposób się bronić.
No i właśnie ja taka jestem że nie potrzebuje nikomu robić na złość, nie potrzebne mi to.
 
reklama
Do góry