reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Miała któraś z Was taki mętny mocz w ciąży? :( dzisiaj z rana jak wstałam z minęłam po porannym siku to zobaczyłam, ze ten mocz taki mętny… (mam toaletę z półką 😅). Wizyta dopiero 7.07 a mocz do badania daje we wtorek bo będę miała przy morfologii…
Ale mętny jasny, czy mętny ciemny? Bo jak jasny to może być kwestia śluzu, którego może być teraz coraz więcej. Zdarza mi się przy dobrych wynikach tak mieć. Gdy brałam globulki też tak było. A jak w ciągu dnia? Ktoś dobrze napisał, że warto kolor sprawdzić w kubeczku. W toalecie to może być kwestia choćby kostki toaletowej.
 
reklama
Ja tak robię od kilku lat, od pierwszej rwy kulszowej🙂 Chyba muszę raz spróbować nieprawidłowo, to się zorientuję, jak u mnie😁
 
Ale mętny jasny, czy mętny ciemny? Bo jak jasny to może być kwestia śluzu, którego może być teraz coraz więcej. Zdarza mi się przy dobrych wynikach tak mieć. Gdy brałam globulki też tak było. A jak w ciągu dnia? Ktoś dobrze napisał, że warto kolor sprawdzić w kubeczku. W toalecie to może być kwestia choćby kostki toaletowej.
Mętny, kolor taki jak sik :) później w ciągu dnia już normalnie piłam wodę i mocz nie był mętny. Specjalnie wlasnie wzięłam kubeczki przezroczyste zeby patrzeć jak to w ciągu dni wyglada i jest Ok. Lekarz mówił, ze gdy zacznie mnie coś niepokoić to mam wziąć urosept i tak wlasnie dzisiaj biorę: 3x dziennie 2 tabletki. Naczytałam się w internecie, ze przez jakieś infekcje mogę poronić i jestem przerażona… mnie nawet nic nie boli ani nie piecze przy oddawaniu moczu. A śluzu faktycznie mam sporo ostatnimi czasy…
 
No moja już też się rozchodzi..nie wiem czy coś z tym się robi?? Mi nie daje to żadnych dolegliwości poza tym że brzydko wygląda jak napne brzuch :p pisałam tu Wam o tym i któraś mi napisała o wstawaniu przez bok, więc od tamtego czasu wstaję i kładę się tylko tak i już tego nie widzę:D
To dopiero po porodzie trzeba pilnować aby się wszystko wróciło a jak coś się dzieje to fizjoterapeuta, gdzie chyba lepiej i tak pójść kontrolować :)
 
reklama
Do góry