reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chicco baby hug 4w1

natt_jul

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Listopad 2021
Postów
80
Witam kochane, pisze odnośnie chicco baby hug 4w1, a mianowicie czy sprawdziło się to Wam na tyle, aby z czystym sumieniem polecić komukolwiek ? , czy bardziej używałyście w ciągu dnia czy również potraktowałyście to jako dostawkę ? Mam dylemat nad zakupem, dlatego chciałabym poczytać chociaż troszkę opinii doświadczonych już mamusiek 😘
 
reklama
Witam kochane, pisze odnośnie chicco baby hug 4w1, a mianowicie czy sprawdziło się to Wam na tyle, aby z czystym sumieniem polecić komukolwiek ? , czy bardziej używałyście w ciągu dnia czy również potraktowałyście to jako dostawkę ? Mam dylemat nad zakupem, dlatego chciałabym poczytać chociaż troszkę opinii doświadczonych już mamusiek 😘
Z czystym sumieniem polecam, mi chicco nie raz ratowalo zycie😁. Idealnie nadaje się jako "wygodne spanko" w czasie dnia... nie praktykowałam w nocy (poszalałam i zakupiłam dostawkę i lozeczko🙈) Ale to Chicco jest najbardziej uzywane😁. Przede wszystkim wjeżdżam nim gdzie chce , do kuchni podczas obiadu, na taras jak wieszam pranie itp.. Wielkim dla mnie atutem jest pałąk z melodyjkami (których już nie mogę sluchac😅) ale dziecko uwielbia , oraz zabawkami..Wieszam tam różne kontrastowe figury i potrafią mloda zająć nawet na 40min☺. Jak już bobas jest starszy można obniżyć i ustawić pod delikatnym kątem co usprawnia zabawę w czasie naszego spoczynku😁 Czesto podróżuje z nami jako turystyk😄. A niebawem idealnie nada się do karmienia przy wprowadzaniu posiłków 😉. Oczywiście nie obyłoby się bez minusów😂... Koła...są okropne, mało sterowne i skrzypią od nowości 🤭 Na szczęście moja córka się do tego przyzwyczaila i nie stwarza jej problemu zasypianie mi trochę trudu żeby wyczuc "ten" magiczny moment przeskoku 😋
 
Z czystym sumieniem polecam, mi chicco nie raz ratowalo zycie😁. Idealnie nadaje się jako "wygodne spanko" w czasie dnia... nie praktykowałam w nocy (poszalałam i zakupiłam dostawkę i lozeczko🙈) Ale to Chicco jest najbardziej uzywane😁. Przede wszystkim wjeżdżam nim gdzie chce , do kuchni podczas obiadu, na taras jak wieszam pranie itp.. Wielkim dla mnie atutem jest pałąk z melodyjkami (których już nie mogę sluchac😅) ale dziecko uwielbia , oraz zabawkami..Wieszam tam różne kontrastowe figury i potrafią mloda zająć nawet na 40min☺. Jak już bobas jest starszy można obniżyć i ustawić pod delikatnym kątem co usprawnia zabawę w czasie naszego spoczynku😁 Czesto podróżuje z nami jako turystyk😄. A niebawem idealnie nada się do karmienia przy wprowadzaniu posiłków 😉. Oczywiście nie obyłoby się bez minusów😂... Koła...są okropne, mało sterowne i skrzypią od nowości 🤭 Na szczęście moja córka się do tego przyzwyczaila i nie stwarza jej problemu zasypianie mi trochę trudu żeby wyczuc "ten" magiczny moment przeskoku 😋
Dziękuje za opinie 😘😘
 
Również z czystym sumieniem polecam każdemu. ;) W dzień nieocenione, jak córka była młodsza to tylko tam miała drzemki. Natomiast w nocy - hug nie może być łóżeczkiem. ;) Nawet producent o tym pisze.
Ale generalnie - podpisuję się pod tym co napisała @StopKlatka ☺️ Jedynie co, to my nie używamy go do podawania posiłków, bo córka nie siada jeszcze sama, więc potrzebuje konkretne podparcie, a hug tego nie zapewnia i kupowaliśmy krzesełko do karmienia osobno. 😁
 
Witam kochane, pisze odnośnie chicco baby hug 4w1, a mianowicie czy sprawdziło się to Wam na tyle, aby z czystym sumieniem polecić komukolwiek ? , czy bardziej używałyście w ciągu dnia czy również potraktowałyście to jako dostawkę ? Mam dylemat nad zakupem, dlatego chciałabym poczytać chociaż troszkę opinii doświadczonych już mamusiek 😘
Witaj. Jestem mama teraz juz 3 mc Kubusia. Nie wyobrazam sobie ze nie mamy BH. Pomaga nam w życiu codziennym na kazdym kroku. W kuchni jak gotuje, w salonie jak sprzatam w ogrodzie podczas "minutowego" spoczynku:) Jest mobilny dzieki czemu w kazdym pomieszczeniu w mieszkaniu jest ze mna. Dla mnie same zalety. Nie ma minusow. Kuba czuje sie w nim dobrze. A to dla mnie jest najwazniejsze. Nasz synus z BH poznaje otaczajacy go swiat. BH posiada pałak z muzyka i z maskotkami. Świetna zabawa dla naszego smyka. 2 rodzaje muzyki. Kojaca i bardziej taneczna. W zaleznosci od nastroju i pory zalanczamy odpowiednia. W BH zawsze jest po reka. Jesli chodzi o nas to NOBEL dla tego kto wymyslil Baby Hug Chicco. Jesli masz jakiekolwiek pytania to pisz odpowiem i moge podeslac zdjecia. My POLECAMY❤
 
Witam kochane, pisze odnośnie chicco baby hug 4w1, a mianowicie czy sprawdziło się to Wam na tyle, aby z czystym sumieniem polecić komukolwiek ? , czy bardziej używałyście w ciągu dnia czy również potraktowałyście to jako dostawkę ? Mam dylemat nad zakupem, dlatego chciałabym poczytać chociaż troszkę opinii doświadczonych już mamusiek 😘
Jak najbardziej potwierdzam słowa Poprzedniczek. Dla nas to absolutny hit, nie wyobrażam sobie macierzyństwa bez Baby Huga :) Pomaga nam w wielu sytuacjach, podczas drzemek dziennych w kuchni np. kiedy ja pichcę, tak samo podczas obowiązków domowych, jak mycie podłogi, czy wieszanie prania, albo wyjmowania naczyń ze zmywarki. Kiedy dziecko nie pozwalało na zjedzenie posiłku wystarczyło jedną ręką wozić, a drugą trzymać kanapkę 😁 Najbardziej nam pomaga podczas bolesnego ząbkowania, bo wożenie dziecka bardzo je uspokaja, a wgrane delikatne melodie koją nie tylko ból maluszka, ale też zszargane nerwy matki, wszystkie wiemy jak ciężko bywa jak dzidzi ząbkuje...Wozimy po całym domu, córka jeździ nawet ze mną do łazienki. Nam też świetnie sprawdza się jako krzesełko. Generalnie jak już dziecko raczkuje to super sprawa, żeby choć na chwilę bezpiecznie odłożyć dziecko, jak np. ktoś dzwoni do drzwi, są pasy, więc jest zapewnienie, że nic się nie stanie. Zdaje egzamin dosłownie na każdym kroku i serdecznie polecam! Jest jeszcze opcja rozszerzenia o zestaw do karmienia i przewijak, więc to jest naprawdę supercombo! Polecam każdej Mamie, bo to znacznie ułatwia opiekę nad dzieckiem, ratuje w wielu sytuacjach nasze kręgosłupy, bo wtedy pozostałoby tylko noszenie dziecka. A mali rajdowcy uwielbiają jazdę na kółkach na spacerkach to jazda na kółkach po domu to w ogóle bajka! I do mniejszych i do większych przestrzeni się sprawdzi, używaliśmy i w mieszkaniu 40m i w domu 150m i wszędzie daje radę! Polecam z całego serca 😊
 
Również polecam ! Jest bardzo pomocne w codziennych obowiązkach. Dla mnie na początku było jak zbawienie (mam pierwsze dziecko). Ogromny komfort, że zawsze mogłam mieć dzidzie obok siebie- gotując, sprzątając czy podczas szybkiego prysznica. Zabawki nad główka zapewniają super zabawę i zawsze można mieć chwilkę dla siebie. Na samym początku moje dziecko w nim spało, teraz śpi już tylko za dnia :)
 
Witaj. Jestem mama teraz juz 3 mc Kubusia. Nie wyobrazam sobie ze nie mamy BH. Pomaga nam w życiu codziennym na kazdym kroku. W kuchni jak gotuje, w salonie jak sprzatam w ogrodzie podczas "minutowego" spoczynku:) Jest mobilny dzieki czemu w kazdym pomieszczeniu w mieszkaniu jest ze mna. Dla mnie same zalety. Nie ma minusow. Kuba czuje sie w nim dobrze. A to dla mnie jest najwazniejsze. Nasz synus z BH poznaje otaczajacy go swiat. BH posiada pałak z muzyka i z maskotkami. Świetna zabawa dla naszego smyka. 2 rodzaje muzyki. Kojaca i bardziej taneczna. W zaleznosci od nastroju i pory zalanczamy odpowiednia. W BH zawsze jest po reka. Jesli chodzi o nas to NOBEL dla tego kto wymyslil Baby Hug Chicco. Jesli masz jakiekolwiek pytania to pisz odpowiem i moge podeslac zdjecia. My POLECAMY❤
Kochana, a praktykujesz Go w nocy ? mam małe mieszkanko raptem 40 pare metrów i nie jestem w stanie kupić dostawki i łóżeczka do jazdy po domu. Dlatego zależy mi na praktycznej rzeczy , która nie zagraci mi mieszkania.
 
Kochana, a praktykujesz Go w nocy ? mam małe mieszkanko raptem 40 pare metrów i nie jestem w stanie kupić dostawki i łóżeczka do jazdy po domu. Dlatego zależy mi na praktycznej rzeczy , która nie zagraci mi mieszkania.
Nie można huga używać do spania w nocy, tak jak pisałam wyżej. ;)
 
reklama
Kochana, a praktykujesz Go w nocy ? mam małe mieszkanko raptem 40 pare metrów i nie jestem w stanie kupić dostawki i łóżeczka do jazdy po domu. Dlatego zależy mi na praktycznej rzeczy , która nie zagraci mi mieszkania.

A Next2Me od Chicco? - jest niewielką dostawką i ma kółka, dzięki czemu jest mobilna. Baby Hug, to nieco inny sprzęt i jets naprawdę bardzo użyteczny, ale jeśli rzeczywiście nie masz miejsca, to może taka alternatywa?
 
Do góry