reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Adaptacja zalezy od dziecka.Z moja jest latwo bo ona sama pcha sie do obcych i to wszedzie az czasami mi glupio jak doslownie liczy komus zeby w buzi.Ostatnio robila noski noski obcej kobiecie😅 zostawala bez pro lemu z moja szwagierka ktora praktycznie nie widziala bo ona w Noemczech siedzi.od malego bez problemu zostawala wiec wiedzialam ze nie bedzie zle.Ale sa i dzoeci co i moesiac moga sie adoptowac.
Ja wracam do pracy w przyszlym roku na poczatku marca.
Cyganskie dziecko super ❤️
 
reklama
Mam nadzieje ze jutro bedzie jeszcze lepiej chociz sie boje bo ma jutro tam jesc sniadanie.na wszelki wypadek podam butle z mm i niech zaleja woda.Bo moja to cos ostatnio tylko na mm keci no chyva ze tata je to wtedy ona wszystko chce co tata🥴
Jak jutro bedzie ok to w srode na lezakowanie juz ma zistac to dopiero panie beda nialy hard core🤣jak im zasnie o 12 to bedzie cud nad cudy bardziej niz to ze ona jest na swiecie hehehe🤣🤣
spodziewaj sie tam wszytskwigo co w domu jest niemozliwe 😆
Ale fajnie, ze poszlo gladko. Dobry znak.
Zlobki sa fajne 😁
 
mam uczucia ambiwalentne ;)
U ciebie to jedno slowo wystarczy😅ja misze zawsze sie qygadac🤣🤣🤣
Dzis Misia poszla na 2.5 godz.za godzine juz niecala ide po nia.dzis spala do 8.30 jak na zlosc bo na 9 do zlobka na sniadanie.jadla ponoc ze az milo😉
Czy to wporzadku ze ja sie ciesze ze mialam 2.5 god.dla siebie?Jak mi dobrze...😄
 
@Magda 1234 a jak u Was? Masz już jakiś termin porodu?
Hej ja po wielkiej awanturze wyszłam w czwartek wieczorem ze szpitala ,psychixznie jestem wykończona. Dziewczyna z sali której wyszedł niby negatywny test urodziła dziewczynkę z zapaleniem płuc i odrazu zostali przewiezione do innego szpitala tak że tak. Ja wczoraj byłam na wizycie ,wszystko ok oprócz wód płodowych bo jest tylko 6 a normą jest 5. Nie mogę pić bo wymiotuje i leki nie pomagają. Ale przepływy są prawidłowe i inne rzeczy więc ten tydzień dojadę na rezerwie w czwartek mam jeszcze ktg. W poniedziałek mam wizytę i już zapadnie decyzja czy już CC czy jeszcze tydzień pociągnę max. W każdym bądź razie będzie to już 36 tydzień więc i tak mimo tych wszystkich strasznych rzeczy udało się zyskać dużo na czasie bo jak trafiłam do szpitala był 32 tydzień .ja już powoli szykuje wyprawkę do szpitala i nastawiam się że w przyszłym tygodniu już będzie po..
 
Hej ja po wielkiej awanturze wyszłam w czwartek wieczorem ze szpitala ,psychixznie jestem wykończona. Dziewczyna z sali której wyszedł niby negatywny test urodziła dziewczynkę z zapaleniem płuc i odrazu zostali przewiezione do innego szpitala tak że tak. Ja wczoraj byłam na wizycie ,wszystko ok oprócz wód płodowych bo jest tylko 6 a normą jest 5. Nie mogę pić bo wymiotuje i leki nie pomagają. Ale przepływy są prawidłowe i inne rzeczy więc ten tydzień dojadę na rezerwie w czwartek mam jeszcze ktg. W poniedziałek mam wizytę i już zapadnie decyzja czy już CC czy jeszcze tydzień pociągnę max. W każdym bądź razie będzie to już 36 tydzień więc i tak mimo tych wszystkich strasznych rzeczy udało się zyskać dużo na czasie bo jak trafiłam do szpitala był 32 tydzień .ja już powoli szykuje wyprawkę do szpitala i nastawiam się że w przyszłym tygodniu już będzie po..
Została ostatnia Ci prosta. Super, że dotrwalas do 36t. Już dla dziecka będzie bezpiecznie.
 
reklama
U ciebie to jedno slowo wystarczy😅ja misze zawsze sie qygadac🤣🤣🤣
Dzis Misia poszla na 2.5 godz.za godzine juz niecala ide po nia.dzis spala do 8.30 jak na zlosc bo na 9 do zlobka na sniadanie.jadla ponoc ze az milo😉
Czy to wporzadku ze ja sie ciesze ze mialam 2.5 god.dla siebie?Jak mi dobrze...😄
w porządku. Rok siedzenia samej z dzieckiem... nie każdy jest matka polka z powołania, tzn. lubi i spełnia sie tylko wychowując dzieci i będą w domu (ja nie jestem) zwlaszcza ze jej tam dobrze, a i początki mogą też byc trudne. Korzystaj:) Na którą Miskę jutro prowadzisz? może jutro kawa? męża nmam w domu wiec mogłabym się na drzemce wymknąć na mala czarna:)
 
Do góry