reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Turla się bardziej po łóżku i rozłożonym narożniku, bo miękkie są 😜. Ma macie i podłodze to mu chyba za twardo. Tak mnie dziś zaskoczył tymi próbami że szok 🤩. Myślałam, że jak miał takie problemy z leczeniem na brzuchu, to wszystko mu będzie później przychodziło.
A z tymi włosami to masakra jest 😂. Ma na czubku głowy nakie dłuższe od urodzenia, i na dodatek się kręcą. Nie można tego uczesać 😂. Co rano zawsze na mokro go przyklepuje, a tu na zdjęciu był jeszcze przed poranną toaletą 😂
U nas tez przez kilka moesoecy w salonie byl rozlozony naroznik i dzieki temu Miska nauczyla sie wstawac przewracac itp.na macie nie chciala.a na brzuchu lezala od wielkiego dzwonu a jakos qszystko z nia ok.
 
reklama
Oddalam moje dziecie do zlobka.Jestem w kawiarni obok w razie co tak mi kierowniczka zasugetowala.Troche w srodku gardla jest gula myslalam ze jej nie bedzie.Myslalam ze troche bede miala czas z nia sie pozegnac a tu lup zabrano mi ja i juz.Moze to lepiej😪 a tak sie cieszylam ze idzie.Dziwadlo ze mnie🥴
 
Oddalam moje dziecie do zlobka.Jestem w kawiarni obok w razie co tak mi kierowniczka zasugetowala.Troche w srodku gardla jest gula myslalam ze jej nie bedzie.Myslalam ze troche bede miala czas z nia sie pozegnac a tu lup zabrano mi ja i juz.Moze to lepiej😪 a tak sie cieszylam ze idzie.Dziwadlo ze mnie🥴
Będzie dobrze! Głowa do góry :)
 
reklama
Oddalam moje dziecie do zlobka.Jestem w kawiarni obok w razie co tak mi kierowniczka zasugetowala.Troche w srodku gardla jest gula myslalam ze jej nie bedzie.Myslalam ze troche bede miala czas z nia sie pozegnac a tu lup zabrano mi ja i juz.Moze to lepiej😪 a tak sie cieszylam ze idzie.Dziwadlo ze mnie🥴
Tak to jest. Z jednej strony człowiek się cieszy że w końcu bez dzieci, a z drugiej strony tak smutno że ich przy nas nie ma 🫣🤪 nie dogodzisz 🤣 a dziecię jakie duże?
 
Do góry