reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Możemy zrobić jak chcemy, ale proponuje jeszcze trochę poczekać, bo jeszcze trochę nas na pewno dołączy i jak przeniesiemy się gdzieś na bezpieczniejsza forum to uzupełnimy resztę danych. Taka jest moja propozycja 😊

Na czerwcowkach 2021 miałyśmy już po założeniu prywatnej grupy wątek "o nas" i tam była cała lista z imionamit, miastami, liczba dzieci, terminem porodu, potem płcią i w rezultacie dniem w którym urodziła. Było to fajne bo wszystko było bardzo przejrzyste :) no i tam nawet jak już administrator forum utworzył prywatne to jeszcze chyba przez miesiąc bez gadania dolaczalyśmy dziewczyny z głównego, a potem w zależności czy się dużo udzielały, bo później już wrzucalysmy zdjęcia, prywatne wpisy i nie chciałyśmy żeby osoby które piszą raz na jakiś czas tylko czytały to wszystko. Ale ogólnie można to jakoś inaczej rozegrać :)
 
reklama
Dlatego wiadomo jak to się skończy. Przykro mi to pisać ale trzeba uświadamiać kobiety, że tu na szali jest ich życie..
ciężkie to było przeżycie dla mnie 😢 szukałam w internecie tak samo czy niski przyrost może jednak się uda 🤷🏼‍♀️ ale ginekolog powiedział ze za rok urodzę czerwonego, płaczącego bobasa 😁 2 czerwca poroniłam - a teraz termin na 17 czerwiec 😉 czyli dobrze „wykrakał” 😂
 
Dziewczyny widziałam że zaczelyscie robić listę czerwcówek na górze postu, a może uzupełnić ją w przewidywalny termin porodu? U mnie termin z OM nijak ma się do rzeczywistego bo to różnica prawie 10 dni, wiemy na pewno że owulacja była dużo później niż powinna być :/ a jak dostaniemy zamknięty wątek to można rozszerzyć o ilość dzieci, miasto w którym mieszkamy itp :)
A czemu mamy miec zamknięty wątek? :)
 
ciężkie to było przeżycie dla mnie 😢 szukałam w internecie tak samo czy niski przyrost może jednak się uda 🤷🏼‍♀️ ale ginekolog powiedział ze za rok urodzę czerwonego, płaczącego bobasa 😁 2 czerwca poroniłam - a teraz termin na 17 czerwiec 😉 czyli dobrze „wykrakał” 😂
Domyślam się, dla mnie też było to ciężkie przeżycie, z tym, że mi życie ratowali. Mam jeden jajowód i się udało 😏
 
reklama
Do góry