reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To i ja przyszłam się pożalić …
Dziś powtórzyłam betę …
W poniedziałek 492…
Dziś tylko 1394…
Niby w normie ale to jakieś 69% przyrostu tylko ☹️
Jak żyć …. ☹️
Idę jutro do znajomej lekarki na dyżur żeby zobaczyła czy czasem kropek nie zrobił sobie podróży poza macice … 🙁

Nie mam dobrych przeczuć 😞
Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze ❤️❤️❤️
 
Ja też miałam transfer blastek na świeżo zaraz po punkcji i odczuwałam lekkie kłócia. Podbrzusze tez ciągnęło. Wczoraj byłam na 1 wizycie po transferze i lekarz mówił, że byłam w ciąży ale doszlo do wczesnego poronienia bo u mnie testy wyszły słabe bo słabe ale mąż widział drugie kreski również i nagle przyszedł okres. W poniedziałek mam kriotransfer. Trzymam kciuki aby u Ciebie było pozytywnie;)
W pierwszym cyklu po transferze świeżaczka poszłaś na kriotranafer?
 
To i ja przyszłam się pożalić …
Dziś powtórzyłam betę …
W poniedziałek 492…
Dziś tylko 1394…
Niby w normie ale to jakieś 69% przyrostu tylko ☹️
Jak żyć …. ☹️
Idę jutro do znajomej lekarki na dyżur żeby zobaczyła czy czasem kropek nie zrobił sobie podróży poza macice … 🙁

Nie mam dobrych przeczuć 😞
Mi się wydaje, że to będzie ok, bo beta im wyższa, tym te przyrosty wolniejsze. Niedługo będzie wszystko widać i po każdym USG będzie chwila oddechu.
 
reklama
Pamiętam jak dziś jak się dołowałas i mówiłaś, że nic z tego nie będzie. Trzymam kciuki ciągle! Zwalniaj brzuchol :*
Widziałam na innym forum, że nasza @Kocka Zwolniła brzuch 🙃
Gratuluję i dziękuję za Twoje rady, ciepłe słowa otuchy i za to, że zawsze można było na Ciebie liczyć.
Pamiętam jak odebrałam wyniki bety, później przyrosty. Bałam się ogromnie - czekałam na Twój komentarz, na Twoje słowo.

@Kocka dużo zdrówka dla Was ❤❤❤❤❤❤
 
Do góry