reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Dziewczyny która jutro ma wizytę? :) ja jutro mam wizyte i jak wcześniej mialam nastawienie pozytywne tak teraz czuje sie niespokojna. Jutro mam 10+5 boje sie ze serduszko przestało bic, słysząc o tylu poronieniach a moje pcos wcale tu nie pomaga wręcz przeciwnie. A patrzac na statystyki to lepiej nie mówić.


Ja jutro rownież mam, ale dopiero o 20.15 :( jutro będę miala 7+6.Też jestem niespokojna i czekam nieciepliwie
 
reklama
To wypisz się z kilku wątków. Zostaw jeden. Im więcej ludzi tym więcej historii a czytając wszystkie ciągle będziesz schizować. Ja w poprzedniej ciąży obserwowałem wątek na FB, przestałam czytać regularnie jak zaczęły się przedwczesne porody. A wypisałam się jak miałam po porodzie babybluesa i ciężko mi się czytało te wszystkie szczęśliwe posty. Potem jakiś chłopczyk ledwo chyba miesiąc miał a już nowotwór więc wypisałam się całkowicie, bo sama zaczęłam się nakręcać.
Straty się zdarzają na tym etapie, często jak maluszek ma jakieś wady. Myślę, że lepiej tak wcześnie niz pod koniec ciąży albo po porodzie.
Pomyśl, że w szpitalach, w każdym czasie, oddziały położnicze są pełne zdrowych różowych bobasów 🙃 jak ja leżałam w szpitalu to nie mieli już podwójnych sal dla kobiet i miałam taką wielką i było nas tam 7 🙈 sala była jako pooperacyjna ale obok mnie leżały kobiety po porodzie naturalnym bo wszystko było zajęte 😉
Nie czytaj, zrelaksuj się, ciesz się ciąża 🙃 pamiętaj im mniej wiesz, tym spokojniej śpisz
Tez po porodzie byłam w takiej sali było nas 6 powiem ze to była masakra 3 dziewczyny po cesarskim cięciu i 3 po naturalnym.
 
Ja jutro rownież mam, ale dopiero o 20.15 :( jutro będę miala 7+6.Też jestem niespokojna i czekam nieciepliwie
to jeszcze później niż ja . Po pracy szybko cos zjeść i lece do lekarza a mam 40 minut drogi . Dobrze że ide do pracy to jakoś głowę zajmę , najgorzej będzie w kolejce i jeszcze będą znając życie opóźnienia .
 
Nie wiem jakie są widełki mi się wahał. Na początku ciąży lekarz mówił że 15 musi być min. Miewałam 38, ostatnio 24.3 i było Ok i kazal mi skontrolowa za 2 tyg. A dziś miałam 19 i kazał zwiększyć dawkę proga
Może i ja sobie zbadam proga, może te plamienia mam bo jest niski, nie zaszkodzi spr
 
reklama
Tez po porodzie byłam w takiej sali było nas 6 powiem ze to była masakra 3 dziewczyny po cesarskim cięciu i 3 po naturalnym.
Ja kiedyś leżałam na patologii ciąży , wszystkie dziewczyny już z brzuchami, bo tam przyjmowali do szpitala chyba dopiero po 35 tygodniu czy jakoś tak.
Na każdej sali po 3 lub 4 łóżka, ale do jednej z sal dali mamę z noworodkiem, bo chyba na dole nei było miejsca i mały się darł PRAWIE CAŁĄ NOC.
Dodatkowo jeszcze kapała woda w kranie i nie dało się tego zatrzymać, także co młody zasnął, to nie mogłam spać przez to kapanie.
 
Do góry