reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawka edukacyjna dziecko 14 m-cy i wyżej- polećcie

Ewwson

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2022
Postów
190
Hej Dziewczyny,
Ostatnio bardzo dużo dostałam pomysłów od Was odnośnie zabawek dla roczniaka, córcia rośnie w siłę, już ma 14 m-cy i tym razem bardzo zależy mi na fajnej zabawce edukacyjnej, szukam czegoś na przyszłość, tak aby zajęła ją teraz, a mocniej zaangażowała też jak będzie starsza. Ma już tego mnóstwo i muszę zmienić myślenie o zabawkach, żeby były też na potem, bo inaczej to w tym dosłownie zatoniemy 🙈 Jakie macie propozycje takich zabawek? Liczę na Was, bo zawsze macie super propozycje, a mi już pomału kończą się pomysły😁
 
reklama
Pokazesz ten zestaw?
Zamawiałam na Aliexpress w czasie przecen. Jak już rozpakujemy, dam znać czy wszystko dobrze trzyma. Póki co sprawdziłam 1 klocek i łapał się dobrze z Duplo.
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-12-09-14-20-28-54_57e717c094f371a1dada6567a1123b99.jpg
    Screenshot_2022-12-09-14-20-28-54_57e717c094f371a1dada6567a1123b99.jpg
    177,7 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Ja też chciałam córce to kupić. Ale nie wiem, jakoś bardzo mało opinii ma. Wydaje mi się, że będzie się bawić, ale czy nie jest na krótko? Nie robi się na to za duża?
Ja zamówiłam stoliczek edukacyjny clementoni, i tam w zestawie jest 8 takich klocków. Można wkładać je do domku, układać wieżę, układać na katapulcie i wystrzeliwać, wrzucać w nogi stolika. Nie wiem jak w praktyce, bo stolik i klocki znam tylko z teorii. Ale nie ma baterii, nie gra, nie świeci 😍 więc nie pęka glowa, i nie przebodzcuje mojego dziecka-wulkanu.
Czy nie za późno - chyba zależy od dziecka. Ja wywnioskowałam ze taka zabawka będzie odpowiednia dla mojego syna, klocki wcześniej go nie rajcowały. A tutaj można dokupić np pociąg, farmę która pokazałam wcześniej. Może rzeczywiście późno na rozpoczęcie zbierania takiej kolekcji, ale ja w sumie nie planuję. Chyba że serio przypadną mu do gustu.
 
Ja zamówiłam stoliczek edukacyjny clementoni, i tam w zestawie jest 8 takich klocków. Można wkładać je do domku, układać wieżę, układać na katapulcie i wystrzeliwać, wrzucać w nogi stolika. Nie wiem jak w praktyce, bo stolik i klocki znam tylko z teorii. Ale nie ma baterii, nie gra, nie świeci 😍 więc nie pęka glowa, i nie przebodzcuje mojego dziecka-wulkanu.
Czy nie za późno - chyba zależy od dziecka. Ja wywnioskowałam ze taka zabawka będzie odpowiednia dla mojego syna, klocki wcześniej go nie rajcowały. A tutaj można dokupić np pociąg, farmę która pokazałam wcześniej. Może rzeczywiście późno na rozpoczęcie zbierania takiej kolekcji, ale ja w sumie nie planuję. Chyba że serio przypadną mu do gustu.
Właśnie ja mam inny stoliczek z clementoni. Klocki akurat mamy, farmę. 2 komplety, bo synka fascynowały, drugie używane dokupiłam. Te miekkie klocki są super, ciuchcię też mamy... I one są ciągle w użyciu, fajne zabawki. Ten domek chciałam dokupić, bo są drzwi i figurki wyciągane, a córka lubi takie. Będzie miała swoje, bo synkowi podkrada jego (mamy dużo innych zwierzątek, ale te z Clementoni są najbardziej lubiane) i jest płacz. A na domek dla lalek nie mam miejsca 😞
 
Właśnie ja mam inny stoliczek z clementoni. Klocki akurat mamy, farmę. 2 komplety, bo synka fascynowały, drugie używane dokupiłam. Te miekkie klocki są super, ciuchcię też mamy... I one są ciągle w użyciu, fajne zabawki. Ten domek chciałam dokupić, bo są drzwi i figurki wyciągane, a córka lubi takie. Będzie miała swoje, bo synkowi podkrada jego (mamy dużo innych zwierzątek, ale te z Clementoni są najbardziej lubiane) i jest płacz. A na domek dla lalek nie mam miejsca 😞
Ile ja szukałam idealnego domku dla lalek 🙄

czytam wasze komentarze i dociera do mnie ze my mamy minimum zabawek 😁
 
Ile ja szukałam idealnego domku dla lalek 🙄

czytam wasze komentarze i dociera do mnie ze my mamy minimum zabawek 😁
Chyba każdy ma po prostu inne 😅 ja większości tu wymienianych też nie mam.
Kulodrom miałam jeden, zjeżdżalnię dla autek też. To się w ogóle u nas nie sprawdza, odsprzedałam. Do lego duplo też nie jestem przekonana, kupiłam zwykłe klocki mega zestaw i synek bardzo zadowolony. Córka nie ma jako takich ulubionych zabawek, więc trudno mi trafić z prezentem dla niej 😕 i dlatego chętnie przeglądam jakieś takie tematy, może coś się znajdzie wartego uwagi.
 
reklama
Chyba każdy ma po prostu inne 😅 ja większości tu wymienianych też nie mam.
Kulodrom miałam jeden, zjeżdżalnię dla autek też. To się w ogóle u nas nie sprawdza, odsprzedałam. Do lego duplo też nie jestem przekonana, kupiłam zwykłe klocki mega zestaw i synek bardzo zadowolony. Córka nie ma jako takich ulubionych zabawek, więc trudno mi trafić z prezentem dla niej 😕 i dlatego chętnie przeglądam jakieś takie tematy, może coś się znajdzie wartego uwagi.
I co planujesz jej kupić?
 
Do góry