reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążą 5 miesięcy po porodzie

Podziwiam Cię. Ja mam jedno dziecko, dokładnie w wieku Twojego najstarszego ;) z jednym czasem nie ogarniam życia, a co dopiero z dwójką, z trójka to już dla mnie mission impossible :) w ogóle podziwiam kobiety, które radzą sobie z więcej niż jednym dzieckiem, są dla mnie zjawiskiem nadprzyrodzonym. Albo to ze mną jest coś nie tak :(
A i przepraszam, że trochę nie na temat.

Z kolejnym dzieckiem jest łatwiej 😉
 
reklama
Podziwiam Cię. Ja mam jedno dziecko, dokładnie w wieku Twojego najstarszego ;) z jednym czasem nie ogarniam życia, a co dopiero z dwójką, z trójka to już dla mnie mission impossible :) w ogóle podziwiam kobiety, które radzą sobie z więcej niż jednym dzieckiem, są dla mnie zjawiskiem nadprzyrodzonym. Albo to ze mną jest coś nie tak :(
A i przepraszam, że trochę nie na temat.
Ja mam dwoje rok po roku :D różnica 21 msc. Moje życie to mission impossible :D Od otworzenia ślipiów z rana do wieczora. To jest walka o każdy posiłek, mycie zębów, kąpanie :D no ale cóż i tak myślę, że za rok zdecyduję sie na trzecie.
 
Rozumiem. Ja daję radę i także jestem sama z dwójką Dzieci w domu, bo Mąż pracuje. Jest posprzątane, ugotowane i Dzieci zadbane😊🤗❤️💪🏼
Ja mam dwoje rok po roku :D różnica 21 msc. Moje życie to mission impossible :D Od otworzenia ślipiów z rana do wieczora. To jest walka o każdy posiłek, mycie zębów, kąpanie :D no ale cóż i tak myślę, że za rok zdecyduję sie na trzecie.
U nas różnica 12 miesięcy, nie ma lekko, często ma się dość, często człowiek wymiękka, ale trzeba dać radę. Życie kręci się dookoła dzieci 🙂 brakuje czasu nawet na rozmowę z mężem..🤣
Podziwiam Was :)
 
Masz pomoc? Ja zostaje cały dzień z dzieckiem sama (nie, nie jestem samotną matką, mam męża), nie mam go nawet komu na chwile zostawić żeby np. powiesić pranie itd.
To nawet nie kwestia pomocy, tylko jaki egzemplarz dziecka nam się trafi. Córka jest hnb i faktycznie - 2 lata nie wiedziałam jak się nazywam. A gdy urodził się syn, to byłam w szoku, że może być tak lekko, łatwo i przyjemnie. 😉
 
reklama
Moja kuzynka miala różnicę wieku miedzy dziecmi 14 miesiecy i mowi, ze to byl hardkor, ale jak widac wykonalne.
Od strony meza, zona jakiegos jego kuzyna, zaszla w ciaze 2 msc po swojej 3 cc. 4 cc skonczyla sie dobrze. Wszystko jest mozliwe, ale test pokaze.
łoooo matko, to ja w takim razie jestem dupa wołowa, że będę czekać ze staraniami 6 miesięcy po laparoskopii (naprawa niszy po CC) 😂🤣 Bałabym się, że ma macica nie wytrzyma 😝
 
Do góry