reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzoewczyny to jak9s kosmos kupuje swojej corci ubrana na 98😱😱😱 prawie wszystkie 92 juz sa za obcisle lub male nawet body🤦‍♀️ja nie wiem jak to dziecko rosnie szybko.jeden gosciu co kupowal od nas rowerek biegowy dla swojej 2 letniej corki(dla mojej juz bylo za nisko) myslal ze Miska ma 2,5 roku i bardzo sie zdziwil jak sie dowiwdzial ze 1,5roku
Co do rowerku biegowego- bratowa pytała co kupić małej na roczek, powiedziałam że rowerek bo prawie na lato będzie idealny(myślałam raczej o takim co się z tyłu popycha, za taki kijek prowadzi z zabudowa na allegro jest fajny za 100,też nie chce nikogo na kasę naciągać) a Ona zasugerowała taki właśnie biegowy, i nie wiem czy on dla 1'5rocznego dziecka będzie ok?🤔
 
reklama
Co do rowerku biegowego- bratowa pytała co kupić małej na roczek, powiedziałam że rowerek bo prawie na lato będzie idealny(myślałam raczej o takim co się z tyłu popycha, za taki kijek prowadzi z zabudowa na allegro jest fajny za 100,też nie chce nikogo na kasę naciągać) a Ona zasugerowała taki właśnie biegowy, i nie wiem czy on dla 1'5rocznego dziecka będzie ok?🤔
Moja starsza córka załapała w wieku 2 lat rowerek biegowy. Ale mam wątpliwości czy 1,5 roczniak da radę i druga sprawa czy nie będzie za duży. Sprawdź jeszcze czy można go dostosować do wzrostu, jak nie w to lato, to w następne będzie już może ok.
 
Moja starsza córka załapała w wieku 2 lat rowerek biegowy. Ale mam wątpliwości czy 1,5 roczniak da radę i druga sprawa czy nie będzie za duży. Sprawdź jeszcze czy można go dostosować do wzrostu, jak nie w to lato, to w następne będzie już może ok.
mój jak miał 1,5 roku to zasuwał na biegowym teraz ma 2,4 lata i już nuda. Za to hulajnogi nie ogarnia do dziś. Mamy rowerek taki z kijem chyba 5w1 ale on tylko na spacery bo nie sięga do pedalow. Tak wyglądał rowerek na którym zaczynał u naszej opiekunki - i dostał go na odchodne.
 

Załączniki

  • IMG_5537.jpeg
    IMG_5537.jpeg
    128,1 KB · Wyświetleń: 51
Co do rowerku biegowego- bratowa pytała co kupić małej na roczek, powiedziałam że rowerek bo prawie na lato będzie idealny(myślałam raczej o takim co się z tyłu popycha, za taki kijek prowadzi z zabudowa na allegro jest fajny za 100,też nie chce nikogo na kasę naciągać) a Ona zasugerowała taki właśnie biegowy, i nie wiem czy on dla 1'5rocznego dziecka będzie ok?🤔
troche wczesnie. Ok 2 urodzin zaczynaja kumac o co chodzi.
 
mój jak miał 1,5 roku to zasuwał na biegowym teraz ma 2,4 lata i już nuda. Za to hulajnogi nie ogarnia do dziś. Mamy rowerek taki z kijem chyba 5w1 ale on tylko na spacery bo nie sięga do pedalow. Tak wyglądał rowerek na którym zaczynał u naszej opiekunki - i dostał go na odchodne.
moja hulajnoge uwielbia, rowerek srednio ja interesuje.
 
Ostatnia edycja:
moja hulajnoge uwielbia, rowerek srednio ja interesuje.

No to widać dzieciaki tez maja swoje top jeśli chodzi o rozrywkę 😂😂😂 mój to prawdziwy kaskader nie jedna ścianę zaliczył tym rowerkiem albo samochodzikiem - mercedes wszędzie nim wjedzie a zasuwa jak prawdziwym autem bo kierownica faktycznie kręci kołami i robi prawdziwe manewry z cofaniem i parkowaniem 😂😂
 

Załączniki

  • IMG_6902.jpeg
    IMG_6902.jpeg
    127,7 KB · Wyświetleń: 51
Co do rowerku biegowego- bratowa pytała co kupić małej na roczek, powiedziałam że rowerek bo prawie na lato będzie idealny(myślałam raczej o takim co się z tyłu popycha, za taki kijek prowadzi z zabudowa na allegro jest fajny za 100,też nie chce nikogo na kasę naciągać) a Ona zasugerowała taki właśnie biegowy, i nie wiem czy on dla 1'5rocznego dziecka będzie ok?🤔
Moja miala taki biegowy i dla mojego giganta w wieku 1,5 roku juz byl za nisko a nie bylo mozliwosci regulacji.
 
Dziewczyny doradzcie.Moja Muska ma ciagle nawroty odparzen od jakiegos czadu.najpierw myslala moze ma bo chora,moze za duzo kup.Ale wczoraj znoeu.Ani nie byla chora,ani jakos kup nie robila.Ppieluchy te same od kilku miesiecy.Jak byla malutka zero odparzen a teraz masakra.kupilam inne piwluchy bo moj brat stwierdzil ze moze producent sie zmienil mimo ze pod dana marka.Nie wiem juz co robic.Co zalecze to od nowa.Nie wspone juz o nawrotach gila🤦‍♀️wystarczylo 2 dni w zlobku🤦‍♀️🤦‍♀️
 
mój jak miał 1,5 roku to zasuwał na biegowym teraz ma 2,4 lata i już nuda. Za to hulajnogi nie ogarnia do dziś. Mamy rowerek taki z kijem chyba 5w1 ale on tylko na spacery bo nie sięga do pedalow. Tak wyglądał rowerek na którym zaczynał u naszej opiekunki - i dostał go na odchodne.
A to taki stabilniejszy ten rowerek biegowy, bo ma dwa kółeczka z przodu i z tyłu.
 
reklama
moja hulajnoge uwielbia, rowerek srednio ja interesuje.

U mnie młodsza też, jako 2 latka świetnie śmigała na hulajnodze, ale za to rowerek gorzej. Dopiero w sezonie letnim przed 3 urodzinami załapała o co chodzi z trzymaniem i kierowaniem kierownicą.
 
Do góry