reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U nas rewolucja. Mały 30tego stycznia aczyna tydzień adaptacji w żłobku. Tak jak wcześniej pisałam, miał iść dopiero w kwietniu ale jest lipa z miejscami w żłobkach. I pani mi w jednym powiedziała, że albo go daję teraz albo przyjmie inne dziecko i już nie będzie w tym roku wolnego miejsca. U nas są tylko dwa zlobki w okolicy. W państwowym nie ma miejsca i daję go do prywatnego.
Jakie mam mu kupic kapcie? Coś polecicie? Musi je mieć obowiazkowo i pani mówiła, że najlepiej na rzepy
U nas w zl9bku powiedzieli ze ma chodzic jak w domu,a ze w domu chodzila bez kapci to tam smiga tez bez.Tetaz w domu ma kapcie i je uwielbia,musze jej kupic identyczne rozmiar wiekszy bo juz te sa na styk,no i do zlobka chce zeby juz miala bo skoto w domu chodzi.Woesz skoro Kajtus jeszcze nie chodzi to po kiego dawac mu kapcie🤷‍♀️
My mamy Befado-kupilam nowki na Vinted znacznie taniej.Ale tylko ten model akceptuje,miala inny i niestety nie chciala chodzic.sorki ze zdjecie wymeczonych kapci ale ona ciagle w nich lata i wszedzie je bierzemy
 

Załączniki

  • 20230113_110923.jpg
    20230113_110923.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 57
reklama
No coś mi nie chce zdjęcia dodać, może teraz
Fajne te kapcie😀. Zapisze na przyszłość jak zacznie chodzić 😀
Myślę że kupie mu teraz jakieś tańsze bo podejrzewam że i tak będzie sobie je ściągał. Skarpety ciągle ściąga to i pewnie bez kapci będzie latał🤔. Mogłam tej pani od żłobka powiedzieć jak w domu biega, czworakuje znaczy się
 
Fajne te kapcie😀. Zapisze na przyszłość jak zacznie chodzić 😀
Myślę że kupie mu teraz jakieś tańsze bo podejrzewam że i tak będzie sobie je ściągał. Skarpety ciągle ściąga to i pewnie bez kapci będzie latał🤔. Mogłam tej pani od żłobka powiedzieć jak w domu biega, czworakuje znaczy się
Oj nawet później będą etapy na ściąganie nawet jak będzie już chodzić/biegać u nas do dziś jest czasem foch na kapcie - zwykle to wina niani bo ona w domu chodzi na bosaka. U nas nie ma ogrzewania podłogowego wiec jak mu stopy zmarzną to i tak zakłada sam 😂
 
U nas rewolucja. Mały 30tego stycznia aczyna tydzień adaptacji w żłobku. Tak jak wcześniej pisałam, miał iść dopiero w kwietniu ale jest lipa z miejscami w żłobkach. I pani mi w jednym powiedziała, że albo go daję teraz albo przyjmie inne dziecko i już nie będzie w tym roku wolnego miejsca. U nas są tylko dwa zlobki w okolicy. W państwowym nie ma miejsca i daję go do prywatnego.
Jakie mam mu kupic kapcie? Coś polecicie? Musi je mieć obowiazkowo i pani mówiła, że najlepiej na rzepy
Maja gumkę, bardzo dobrze się je ubiera😉
 
Oczywiście wiadomo, że się mega stresuję tym zlobkiem. Tam jest mała, grupa, może z 10-12 dzieci. I tylko jeden chłopiec oprócz Kajtusia nie chodzi i jest w tym samym wieku. Inne dzieci są starsze, ok 2 lat. Kurde, mam nadzieję że nie będą go lały jak mój 3 letni chrzesniak😑. Jak jestem u siostry to ciągle pilnuje Kajtusia bo tamten go albo popycha, albo kopie albo chce go przejechać autem🤦‍♀️. Troche mnie to już wkurza bo co to, Kajtus chłopiec do bicia. Ja bym rykneła na tego mojego chrześniaka ale siostra mu tlumaczy, a on ma ją w d,upie
 
reklama
Oczywiście wiadomo, że się mega stresuję tym zlobkiem. Tam jest mała, grupa, może z 10-12 dzieci. I tylko jeden chłopiec oprócz Kajtusia nie chodzi i jest w tym samym wieku. Inne dzieci są starsze, ok 2 lat. Kurde, mam nadzieję że nie będą go lały jak mój 3 letni chrzesniak😑. Jak jestem u siostry to ciągle pilnuje Kajtusia bo tamten go albo popycha, albo kopie albo chce go przejechać autem🤦‍♀️. Troche mnie to już wkurza bo co to, Kajtus chłopiec do bicia. Ja bym rykneła na tego mojego chrześniaka ale siostra mu tlumaczy, a on ma ją w d,upie
W swirta jak bylismy u rodzicow to byly dzieci mojego brata duzo starsze.Kamil 8 lat super chlopczyk bardzo opiekunczy w stosunku do Misi(uwielbiala go) no i Alka 6lat moja chrzesnica zazdrosnica o babcie.Niby bawila sie z Misia ale potrafila ja pociagnac i przewrocic-niby przypadkiem😡 ja mam gdzies ze to dzieci brata i jak trzeba to zmiwniam die w leice bo moje dziecko jest dla mnie najwazniejsze i krzyknelam na Alke zeby uwazala i tak nie robila.Na Twoim miejscu skoro siostra wychowuje bezstresowo to ja bym sam mu zwrocila uwage.Ale ja jestem taka 💁‍♀️
 
Do góry