reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ostatnio Ciebie uspakajalam , a dziś sama miałam zawał bo nie mogłam małego znaleźć 😢😢😢 na szczęście po około 20 minutach ( dałam odpocząć i się przeszłam po mieszaniu , zjadłam śniadanie i znów zaczęłam szukać ... I w końcu znalazłam moje małe szczęście 😍😍😍😍❤️❤️
Z jednej strony ubóstwiam ten sprzęt, za możliwość uspokojenia się między wizytami u lekarza i wsłuchanie w bicie serduszka naszych maleństw, a z drugiej… sama mnie chyba rozumiesz 😅
 
reklama
Muszę się wam pochwalić 😍😍tak bardzo się bałam odbierać tego wyniku .... Chodź wiem że to są statystyki ... Ale mój lekarz chciał zobaczyć wynik .. więc chcąc nie chcąc musiałam ... No i postanowiłam dziś pojechać po nie , bo za tydzień wizyta u prowadzącego i wyszło że mój synek jest zdrowy 😍😍 wiadomo że przed nami jeszcze połowa drogi , jeszcze połówkowe itp. ale na podstawie badania USG oraz krwi nie ma stwierdzonych tych chorób 😍😍
Bojku kamień z serca ....
Wiecie jak to jest ... Mi już różne myśli przychodziły do głowy ...
Skoro wszyscy w mojej i męża rodzinie mogli naturalnie zajść w ciążę a my nie , skoro tylko my walczymy z naszej rodziny o potomstwo to myślałam że naprawdę wszystko co źle będzie z nami ... A tu taka niespodzianka 😍😍😍
 

Załączniki

  • IMG_20230126_130713.jpg
    IMG_20230126_130713.jpg
    44,2 KB · Wyświetleń: 94
Muszę się wam pochwalić 😍😍tak bardzo się bałam odbierać tego wyniku .... Chodź wiem że to są statystyki ... Ale mój lekarz chciał zobaczyć wynik .. więc chcąc nie chcąc musiałam ... No i postanowiłam dziś pojechać po nie , bo za tydzień wizyta u prowadzącego i wyszło że mój synek jest zdrowy 😍😍 wiadomo że przed nami jeszcze połowa drogi , jeszcze połówkowe itp. ale na podstawie badania USG oraz krwi nie ma stwierdzonych tych chorób 😍😍
Bojku kamień z serca ....
Wiecie jak to jest ... Mi już różne myśli przychodziły do głowy ...
Skoro wszyscy w mojej i męża rodzinie mogli naturalnie zajść w ciążę a my nie , skoro tylko my walczymy z naszej rodziny o potomstwo to myślałam że naprawdę wszystko co źle będzie z nami ... A tu taka niespodzianka 😍😍😍
Super wiadomość :*
A jakie to badanie?
 
Któraś z was pytała o mój detektor ... Ja mam taki najzwyklejszy z allegro . Chyba 80 zł kosztował bez żelu ...



Edit : dokonałam się że to @kat.piorun pytała 😉😉
 

Załączniki

  • IMG_20230126_150101.jpg
    IMG_20230126_150101.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 21
  • IMG_20230126_150053.jpg
    IMG_20230126_150053.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jestem w szoku, właśnie dostałam informacje, ze wyniki zarodków są już do odbioru.. Dopiero co w poniedziałek miałam telefon, ze idą do badania a dzisiaj jest już wynik. Czy miała któraś z Was tak szybko wynik tego badania?
 
reklama
Do góry