reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia wkładka miedziana

reklama
Tak teoretycznie zakładając że będzie na 32 dni ostatnio był na 28 a jeszcze wcześniej 30 a innym razem 40 oszaleje do tego czasu czy lekarz mógł coś zobaczyć dlugo robił usg 😔
Kurde.. przy takich odstępach niewiadomo kiedy miałaś owulacje..
 
Kurde.. przy takich odstępach niewiadomo kiedy miałaś owulacje..
Właśnie o to chodzi że nie wiadomo doktor kazał się nie denerwować . Także narazie odcinam się od neta i przestaje czytać przeróżne wpisy poczekam nie innego nie zostało jak tylko dostanę okres I zrobię betę napisze do was dzięki że jesteście buziaki 😘
 
Cześć dziewczyny chciałam pogadać z wami może coś mi powiecie dobrego dziś jest 25 dzień cyklu niedziela od poniedziałku miałam plamienia wczoraj tak jakby ustały i zaczął się taki bialy śluz nie rzadki taki gęstszy dziś zrobiłam test negatywny bo z innej apki wyszło że okres powinnam mieć za 4 dni rano było mi tak sucho jeżeli tak można określić poszłam spać i po przebudzeniu w łazience tak jakby okres podczas pierwszego dnia pierwszy dzień mam zawsze skapy później się rozkręca po głowie mi tak chodzi wszystko że szok już sama niewiem w każdym wyliczeniu wychodzi inaczej
 
Dodam jeszcze że szyjkę mam tak nisko i otwarta zawsze takie rzeczy sprawdzałam ze względu na wkładkę
 
Po tym cyklu który trwał aż 40 dni cykl się skrócił już dwa razy na 33 dni a potem na 28 dni już sama niewiem co myśleć kiedy wiarygodnie testować
 
Jednak za szybko napisalm to plamienie tylko już 7 dni mam te plamienia może to niedomoga lutealna skoro tak długo trwa kiedyś miałam cykle bez owulacyjne i jestem na diecie 1500 kalori schudłam w półtora miesiąca 6kg może przez dietę się tak wszystko pokręci
 
Cześć dziewczyny wiem że możeacie mnie już mieć dość ale w poniedziałek wyjełam wkładkę dziś jest 10 dzień plamień . Po obudzeniu krwi było już sporo więcej z małymi skrzepami wczoraj zrobiłam test negatywny . Czy jeżeli zrobię beta hcg w piątek 12 dni po stosunku i 14 dni po owulacji będzie już wiarygodny wynik ? Pozdrawiam was
 
reklama
Do góry