reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powracające plamienia

reklama
Hej
Beta 07.06 23 prog 14
Beta 09.06.96
Beta 12.06 485 prog 25
Pierwsze wyniki inne laboratorium.
W sobotę i niedzielę 10.06-11.06 plamienia jasnoczerwone i brązowe przerwa biorę duphaston 3x1 .
I dzisiaj 14.06 po wycieraniu znowu zauważyłam brązowe plamienie nie duża ilość .
Odczuwam ból w prawym jajniku i w podbrzuszu wiem że tak bywa w ciąży .
Boję się cb i biochema - jakie są szansa że jednak jakaś z tych ciąż ?
Czy to może być wina krwiaka ?
Mdli mnie od samego rana .
Dzisiaj jest 5+0 .

W teorii mówi się, że jeżeli progesteron jest powyżej 25 to wyklucza CP, natomiast pewnie jest różnie. U mnie progesteron w CP oscylował około 20, przyrosty był po 200% - jedynym markerem był ból po lewej stronie oraz brązowe plamienia
 
Widziałam na lutówkach, że wczoraj miałaś bete ponad 1100 a dziś na usg nic nie widać.
Zdecydowanie poszłabym jak najszybciej do lekarza z super sprzętem usg.
Pamiętaj, że zgodnie z najnowszymi wytycznymi ptgip w przypadku braku pęcherzyka w macicy przy becie powyżej 1500 lekarz powinien rozpocząć diagnostyke w kierunku cp.
Wierzę, że w Twoim wypadku to tylko kwestia marnego sprzętu usg, ale uważaj o siebie i nie daj się zbyć
 
W teorii mówi się, że jeżeli progesteron jest powyżej 25 to wyklucza CP, natomiast pewnie jest różnie. U mnie progesteron w CP oscylował około 20, przyrosty był po 200% - jedynym markerem był ból po lewej stronie oraz brązowe plamienia
a mnie boli jak na miesiączkę owulację miałam z prawego jajnika i czuję go od czasu do czasu . Ale po USG dzisiaj nic nie widać 4 dni po terminie @ . Ale zdaje sobie sprawie że za szybka wizyta . Ale chciałam sprawdzić czy wiadomo co jest przyczyną plamień szyjka czysta więc spokojniejsza jestem. Też może być to powód nadżerki takie plamienie. Jutro kazał dr zrobić betę i zobaczymy jak rośniemy ale w sobie czuję że jest dobrze 🍀
 
Widziałam na lutówkach, że wczoraj miałaś bete ponad 1100 a dziś na usg nic nie widać.
Zdecydowanie poszłabym jak najszybciej do lekarza z super sprzętem usg.
Pamiętaj, że zgodnie z najnowszymi wytycznymi ptgip w przypadku braku pęcherzyka w macicy przy becie powyżej 1500 lekarz powinien rozpocząć diagnostyke w kierunku cp.
Wierzę, że w Twoim wypadku to tylko kwestia marnego sprzętu usg, ale uważaj o siebie i nie daj się zbyć
Tak lekarza mam dobrego kazał być czujnym jak coś się będzie działo mam od razu jechać na szpital .
W poniedziałek mam wizytę na 7.40 więc z samego rana .
Szyjka czysta nie widać żywej krwi brak krwiaków jajniki sprawdzone nic nie ma na nich .
No i jutro beta do powtórki .
Może być to kwestia 1 dnia jak coś się pokaże . Ale też zdaje sobie sprawę że za szybko poszłam na wizytę 4 dni po terminie @ a bylam.na grudniowych i poroniłam 11.05 i zaszłam zaraz bez @ owulacja potwierdzona u gin .
 
Tak lekarza mam dobrego kazał być czujnym jak coś się będzie działo mam od razu jechać na szpital .
W poniedziałek mam wizytę na 7.40 więc z samego rana .
Szyjka czysta nie widać żywej krwi brak krwiaków jajniki sprawdzone nic nie ma na nich .
No i jutro beta do powtórki .
Może być to kwestia 1 dnia jak coś się pokaże . Ale też zdaje sobie sprawę że za szybko poszłam na wizytę 4 dni po terminie @ a bylam.na grudniowych i poroniłam 11.05 i zaszłam zaraz bez @ owulacja potwierdzona u gin .

Termin miesiączki nie ma nic do rzeczy bo wczorajsza beta byla niska, ale odpowiednia do pierwszej wizyty więc dobrze zrobiłaś, że poszłaś.
Zdecydowanie bym poszła jeszcze na usg w sobotę na przykład albo jutro wieczorem jak już będzie wynik bety
 
Termin miesiączki nie ma nic do rzeczy bo wczorajsza beta byla niska, ale odpowiednia do pierwszej wizyty więc dobrze zrobiłaś, że poszłaś.
Zdecydowanie bym poszła jeszcze na usg w sobotę na przykład albo jutro wieczorem jak już będzie wynik bety
Chętnie bym poszła tylko nie ma dobrego lekarza u nas z wolnym terminem 🙆
Lekarz mi powiedział jeżeli do 1500-2000 beta nie będzie widać wtedy będziemy szukać czy to nie ciąża pozamaciczna .
Chociaż koleżanka z beta 9 tys miała lekki zarys zarodka więc wiem że też dużo zalezy od sprzętu .
A wiem że masz dużą wiedzę więc postaram się ogarnąć coś na jutro jak tylko beta będzie . W soboty jedynie IP mi zostanie .
 
Chętnie bym poszła tylko nie ma dobrego lekarza u nas z wolnym terminem 🙆
Lekarz mi powiedział jeżeli do 1500-2000 beta nie będzie widać wtedy będziemy szukać czy to nie ciąża pozamaciczna .
Chociaż koleżanka z beta 9 tys miała lekki zarys zarodka więc wiem że też dużo zalezy od sprzętu .
A wiem że masz dużą wiedzę więc postaram się ogarnąć coś na jutro jak tylko beta będzie . W soboty jedynie IP mi zostanie .

Jak już jest pęcherzyk w macicy to można z w miarę spokojną głową czekać na zarodek, ale najważniejsze znaleźć ten pęcherzyk.
Fakt tutaj sprzęt to jesy 90% sukcesu dlatego mam nadzieję, że u Ciebie też za 2 dni bedxie już wszystko na miejscu, ale dobrze ze dmuchasz na zimne, zawsze to bezpieczniej
 
reklama
Jak już jest pęcherzyk w macicy to można z w miarę spokojną głową czekać na zarodek, ale najważniejsze znaleźć ten pęcherzyk.
Fakt tutaj sprzęt to jesy 90% sukcesu dlatego mam nadzieję, że u Ciebie też za 2 dni bedxie już wszystko na miejscu, ale dobrze ze dmuchasz na zimne, zawsze to bezpieczniej
czytam forum nauczyłam się 😂
Na co zwracać uwagę . Dam znać jak nie uda się z wizyta szybszą do poniedziałku do jakoś wytrwam te 3 dni . Ale dziękuję za rady ❤️
Chociaż mam nadzieję że nie ma cp.
Bo przy biochemie nie ma chyba dobrych wzrostów bety ?
 
Do góry