reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powracające plamienia

Butterfly.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2020
Postów
863
Hej
Beta 07.06 23 prog 14
Beta 09.06.96
Beta 12.06 485 prog 25
Pierwsze wyniki inne laboratorium.
W sobotę i niedzielę 10.06-11.06 plamienia jasnoczerwone i brązowe przerwa biorę duphaston 3x1 .
I dzisiaj 14.06 po wycieraniu znowu zauważyłam brązowe plamienie nie duża ilość .
Odczuwam ból w prawym jajniku i w podbrzuszu wiem że tak bywa w ciąży .
Boję się cb i biochema - jakie są szansa że jednak jakaś z tych ciąż ?
Czy to może być wina krwiaka ?
Mdli mnie od samego rana .
Dzisiaj jest 5+0 .
 
reklama
Przy ciąży biochemicznej miałabyś malutką betę.
Przy cp zazwyczaj są złe przyrosty i niski prog, ale to też nie jest 100% reguła. Na cp każda z nas ma 2% szansy wg statystyki.

Plamienie może być od krwiaka, od podrażnienia tam w środku, może też być związane z poronieniem.
Sa różne przyczyny, ciężko tak Przez komputer stwierdzić dlaczego.
Może podjedź do swojego ginekologa lub podjedź na IP?
 
Przy ciąży biochemicznej miałabyś malutką betę.
Przy cp zazwyczaj są złe przyrosty i niski prog, ale to też nie jest 100% reguła. Na cp każda z nas ma 2% szansy wg statystyki.

Plamienie może być od krwiaka, od podrażnienia tam w środku, może też być związane z poronieniem.
Sa różne przyczyny, ciężko tak Przez komputer stwierdzić dlaczego.
Może podjedź do swojego ginekologa lub podjedź na IP?
mam zrobić betę właśnie czekam .

Właśnie jestem po poronieniu 11.05-22.05 . Nie dostałam nawet @ . Owulacja potwierdzona USG miała miejsce 26.05-28.05 ból jajnika więc wiedziałam że owulacja.

Ale też podejrzewam że od wysiłku bo kiedy mam cięższy dzień to zaraz mam plamienia takie delikatne . A mam na pokładzie 15 MSC córeczkę więc bez noszenia się nie obejdzie .
Krwiaka tez podejrzewałam ale nie ma to jak iść na USG.
Dzisiaj powinna być w granicach 1000 więc na wizytę można iść mam 20.06 może mnie ogarnie mój lekarz szybciej .
 
@Butterfly. Ja miałam takie plamienia/krwawienia we wszystkich ciążach - zarówno w donoszonych, jak i poronionej. Myślę, że 20.06 to dobry termin na wizytę - to naprawdę już bardzo niedługo.
 
Powód nieznany. Nie wiadomo skąd się brała krew. Nie miałam krwiaków.
Miałam plamienia raz do 16tc, a drugi raz do 14tc. 🤷‍♀️
 
Powód nieznany. Nie wiadomo skąd się brała krew. Nie miałam krwiaków.
Miałam plamienia raz do 16tc, a drugi raz do 14tc. 🤷‍♀️
tez podejrzewałam nadżerkę lekarz powiedział że może być, ale bardziej zauważyłam że jak za dużo zrobię czy posprzątam plamienia wracają .
Nie ma co gdybać najpierw beta później USG jestem dobrej myśli 🍀🙏
 
reklama
Do góry