reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Dzien Dobry Dziewczynki,ja juz posprzatalam i naszykowalam obiad u nas cieplutko jak moj R wroci z pracy pojedziemy na plaze troszke poleniuchowac wezme pieska niech sie wylata(ona jest taka biedna teraz czasami nie chce mi sie z nia wychodzic i sama ja wypuszczam tylko do ogrodu-biedny piesek)Wilmku przykro mi z powodu twoich snow moze sprobuj przed snem obejrzec jakas dobra komedie lub poczytac jakas wesola ksiazke czasami takie sny sa z tego,poniewaz myslimy ciagle o tym lub obejrzymy jakis straszny film,Majkaa sliczna stopka dzidziulkowa,Magdziarko milego grillowania,pozdrawiam i zycze Wam milego dnia:-):tak::-D
 
reklama
magdziarka-milego wypoczynku i pysznego grilla!
mata-gratuluje zdanych egzaminow!:-)I wspolczuje sytuacji z Babcia:-(

A mi ta krew po badaniu schodzi razem z gestym sluzem-moze przy okazji ginka naruszyla czop?
 
Mata gratulację z okazji zdania egzaminów,widzisz , już masz to z głowy, przykro mi z powodu babci
Mamoot a ty już ze Stasiem na spacerki śmigasz ?
Marlenka to miłego plażowania
Maajka może to i czop, musisz obserwować i czekać
 
Wesz co ja już nie pamiętam jak to dokładnie było , wydaję mi się że miałam jeszcze taką rurkę i to było zakręcane i ta rurka była przyklejona do pleców. Muszą to jakoś przecież zabezpieczyć bo to przecież kręgosłup. Wydaję mi się że brałam prysznic z tym
 
Mata fajnei ze zaliczylas egzaminy:-)przykro mi z powody babci taka kolej rzeczy niestety:-(
Maajka moze to rzeczywiscie czop Ci odchodzi...torba spakowana?;-)
Marlena ale Ci zazdroszcze tej plazy..moj mezulek pojechal sie powspinac a ja kombinuje co zrobic z czasem...
 
Dziewczyny ale się rozpisałyście :szok: przeczytałam pobieżnie bo troche bym miała siedzenia :tak:
Magdziarko prosze się rozpakowywać bo blokujesz kochana kolejkę:-D ja jestem po Tobie ale Kasia masz pierwszeństwo :tak:
Mata gratki z examów i dużo zdrówka dla babci, czasem lekarze bardzo, ale to bardzo się mylą, i mam nadzieje że teraz też tak jest i babcia potuli jeszcze waszą kruszynkę nie raz :tak:
Wilmek ja też ostatnio mam jakieś chore sny... że urodziłam córeczkę a przy piersi miałam czarnego kota:szok: i go karmiłam... to dopiero schiza.... ale ponoć w ciąży tego typu sny to normalka:baffled:
Marlenka ale masz dobrze z tą plażą...:tak:zazdroszczę ci jej ;-)
Majka a może to się już zaczyna :-) obserwuj kochana i pisz w razie czego :tak:
Kurcze ja mam termin na dziś a skurczyku nawet jednego.... nic...:crazy: ehhh chyba Majka po tatusiu odziedziczy spóźnialstwo...:angry:
 
Agusiu gratulacje!!!!synuś prześliczny!!!:tak::tak:

u mnie też skwar aż się nie chce siedzieć w domku:baffled: moje maleństwo tylko wcina cyca i śpi bidulek widać że się męczy:baffled:
jak tylko zjem z rodzinką obiad od razu uciekamy do parku:tak:
dziewczynki miłego weekendu życzę i rozdwajania oczywiście:tak::-D

mata gratuluję egzaminów!!!!!!wiedziałam że mądra z ciebie kobitka i dasz sobie radę:tak: a z powodu babci współczuję:-(
 
reklama
Marta, cieszę się, że egzaminy już z głowy.:tak: Gratulacje!
Kasiu, tak, na spacerki chodzimy, bo przeciez jest cieplutko. Niech się Staś przyzwyczaja.:-)
 
Do góry