reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Marlenko, bujać na piłce można się cały czas, bo wtedy ruszasz miednicą i rozluźniasz mięśnie. To samo w skurczu tyle, że w podskokach. Ja średnio miałam siłę na te podskoki, to mi mąż pomagał. Kładł ręce na ramionach i bujał góra-dół. Super.
Dziekuje za odpowiedz ja nie mam takiej pilki,ale slyszalam wiele pozytywnych opini na ten temat i jutro ja sobie kupie:tak:
 
ogromniaste gratulacje nowo upieczonym rodzicom i synusiowi!!!!!!!!!!!!!!!!
kolejka odblokowana:tak::tak: magdziarko teraz ty;-) przyłączam się do zbiorowego krakania
 
Witam stado wron i dzięki ogromne:-Dliczę na wasz głos;-)

U nas od rana żar leje się z nieba - zwlokłam się z łózka bo nie mogę spać a leżec aby leżeć to głupota. Pójdę do sklepiku po malusie zakupki...chlebek itp. Obiad mam na dzisiaj bo zawieźliśy do męża babci produkty w czwartek i wczoraj odebraliśmy gołąbki:-)W planach spacer z Olkiem na rowerze.Ale móię, że chyba pod wieczór bo w taki upał ganiać między blokami to bezsensu...

Dziewczynki zrobiły mi sięzajady w obu kącikach ust.Poradźcie co zastosować..bo piecze
 
Ja tez chcę tak szybko jak Agusia
Aguś ogromniaste gratulacje !!!!!!
Dobrze, bo się martwiłam tym kolorkiem wód !!!!
Madziu
Wskazane jest włączenie preparatów wielowitaminowych, zwłaszcza zawierających żelazo i witaminy z grupy B. Miejscowo można stosować dostępne bez recepty maści obojętne i przyspieszające regenerację naskórka (maść tranowa, maści z witaminą A, Linomag, Bepanthen, Solcoseryl).
W aptece na pewno ci coś doradzą
 
reklama
witam wszystkie mamuski:-)
a u nas dla odmiany zimno i pochmurno:-(
znowu snil mi sie porod...sam porod jakos tak malo szczegolowo ale potem szycie to jakis koszmar byl wiec obudzilam sie wystraszona i tak mi zostalo...:-(
 
Do góry