reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Witam Was kochane mamusie!!!!!!!!
Tak dawno nie odwiedzałam forum :szok::szok::szok: ale się poprawię,:tak::tak::tak:
Mam nadzieję że wszystko u wszystkich jest w porzadku a maluszki rosną zdrowo!!!!
Mam jeszcze jedną wspaniałą wiadomość!!!!ponownie zostanę czerwcową mamusią:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) hura:-):-):-):-):-)
czy Agacina udziela się jeszcze na forum? jeżeli tak to napisz mi proszę kiedy Lenka ma imieninki pozdrawiam
 
Hej
Ja nigdy tu nie pisalam a jestem mama Blanki urodzonej wlasnie w czerwcu 2008. Wtedy jeszcze nie znalam baby boom, odkrylam je w drugiej ciazy bo jestem rowniez majowka 2010:tak:Szkoda, ze watek upadl, pozdrawiam wszystkie mamy czerwcowych dzieci:tak:
 
reklama
Witam, mi powoli wszystko sie poukładała teraz mam wiecej czasu możliwosci to mam nadzieją ze uda nam sie wskrzesic te nasze mamy czerwcowe co?? Są jacyś chętni??
 
reklama
Do góry