reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2008' rozpoczęty przez mata-kow, 6 Luty 2008.

1. mata-kow

mata-kow mama do kwadratu :)

Coś nikt się nie chce odważyć, żeby założyć wątek :-D Więc zakładam ;-)
    P.S. Nie mam zamiaru kasować profilu, więc piszcie bez obaw ;-)

2. mata-kow

mata-kow mama do kwadratu :)

Tak na dobry początek ;-) co sądzicie o pasach bezpieczeństwa w spacerówce? Są one niezbędne? Większemu dziecku nie przeszkadzają? Jakie są Wasze opinie?

3. reklama
  4. JoannA25

JoannA25 Czerwcowa mama'08

brawo Martusia :-):-):-)

5. magdziara

magdziara Czerwcowa mama'08

No no ja sie podpytywałam o wąteczek ale sama jakoś nie śmiałam...go zacząć jaka ja wstydliwa czy co?..........

6. JoannA25

magdziarko;
    jak gdziesz Masz tą Twoją ogromną listę, to proszę o wklejenie :-) jeżeli nie Posiadasz, to może któraś z Dziewczynek posiada?
    tak się Napracowałaś...

7. magdziara

Zapomniałam napisać dzisiaj jedną nogą na szybkiego wskoczyłam do sklepu z wózkami..w celu obejrzenia wózka Roan Marita lub Kortina...Wózek ładnie wygląda...ma spory wybór tapicerek. Ma szeroką gondolkę i spacerówkę razem z fotelikiem i adapterem ok 1400 generalnie fajnie kółeczka pompowane alufelgi i tragedia!!!! Budka przy otwieraniu i składaniu trzeszczy jak stary traktor. A przecież nie ma pewności że się wyrobi..chyba, że zostanę w sklepie na pięć dni i sprawdzę:-D
    i co przy każdym ruchu budeczki dzidzia obudzona...no i niestety. Następnym razem przetestuję Jedo Bartatinę

8. Mamoot

Mamoot Potrójna mama

Mata-kow, my Wojciaszkowi pasy zapinaliśmy i zapinamy do tej pory, choć tylko ten pasek między nóżkami. Bo rączki i ramionka muszą być wolne. :-)
    Wydaje mi się, że z pasami jest bezpiecznej. Teraz to mniej ważne, ale jest taki moment, że maluch robi różne nieprzewidywalne ruchy i gibania na boki, a jeszcze nie do końca trzyma dobrze równowagę. I wtedy pasy sa ok. A poza tym, jak Ci wózek stanie dęba na krawężniku, albo jakimś kamieniu, to maluszek nie wyleci do przodu.

9. magdziara

Gdzieś ktoś kiedyś pisał( nawet nie wiem czy nie na naszym BB) , że widział jak kobieta przała wózek trójkołowy i przednie koło utkwiło w szczelinie między płytami chodnikowymi i wózek stanął prawie pionowo. Nawet nie chce mysleć co może się stać, gdy dzidzia nie ma zapiętych pasów... Ja w wózku Olka nie miałam pasów ale Olek jeździł w szelkach. Bezpieczeństwo przede wszystkim

10. reklama
  11. magdziara

Dziewczynki i jeszcze jedno. Mam pytanie. Czy słyszałyście coś o wózkach firmy IMPLAST.( tradycyjny model Europa)Może któraś z Was używała ???

12. JoannA25

magdziarka;
    dlatego też jakoś nie mam przekonania do tych trójkołowców. Ja raczej zakupię ten sam wózek co milka i agacina. Jak może ktoś pamięta, marzy mi się trójeczka, więc będzie na przyszlość :-)

Poleć forum