reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2008' rozpoczęty przez mata-kow, 6 Luty 2008.

1. mata-kow

mata-kow mama do kwadratu :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Coś nikt się nie chce odważyć, żeby założyć wątek :-D Więc zakładam ;-)
    P.S. Nie mam zamiaru kasować profilu, więc piszcie bez obaw ;-)

2. mata-kow

mata-kow mama do kwadratu :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak na dobry początek ;-) co sądzicie o pasach bezpieczeństwa w spacerówce? Są one niezbędne? Większemu dziecku nie przeszkadzają? Jakie są Wasze opinie?

3. reklama
  4. JoannA25

JoannA25 Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    brawo Martusia :-):-):-)

5. magdziara

magdziara Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No no ja sie podpytywałam o wąteczek ale sama jakoś nie śmiałam...go zacząć jaka ja wstydliwa czy co?..........

6. JoannA25

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    magdziarko;
    jak gdziesz Masz tą Twoją ogromną listę, to proszę o wklejenie :-) jeżeli nie Posiadasz, to może któraś z Dziewczynek posiada?
    tak się Napracowałaś...

7. magdziara

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zapomniałam napisać dzisiaj jedną nogą na szybkiego wskoczyłam do sklepu z wózkami..w celu obejrzenia wózka Roan Marita lub Kortina...Wózek ładnie wygląda...ma spory wybór tapicerek. Ma szeroką gondolkę i spacerówkę razem z fotelikiem i adapterem ok 1400 generalnie fajnie kółeczka pompowane alufelgi i tragedia!!!! Budka przy otwieraniu i składaniu trzeszczy jak stary traktor. A przecież nie ma pewności że się wyrobi..chyba, że zostanę w sklepie na pięć dni i sprawdzę:-D
    i co przy każdym ruchu budeczki dzidzia obudzona...no i niestety. Następnym razem przetestuję Jedo Bartatinę

8. Mamoot

Mamoot Potrójna mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mata-kow, my Wojciaszkowi pasy zapinaliśmy i zapinamy do tej pory, choć tylko ten pasek między nóżkami. Bo rączki i ramionka muszą być wolne. :-)
    Wydaje mi się, że z pasami jest bezpiecznej. Teraz to mniej ważne, ale jest taki moment, że maluch robi różne nieprzewidywalne ruchy i gibania na boki, a jeszcze nie do końca trzyma dobrze równowagę. I wtedy pasy sa ok. A poza tym, jak Ci wózek stanie dęba na krawężniku, albo jakimś kamieniu, to maluszek nie wyleci do przodu.

9. magdziara

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gdzieś ktoś kiedyś pisał( nawet nie wiem czy nie na naszym BB) , że widział jak kobieta przała wózek trójkołowy i przednie koło utkwiło w szczelinie między płytami chodnikowymi i wózek stanął prawie pionowo. Nawet nie chce mysleć co może się stać, gdy dzidzia nie ma zapiętych pasów... Ja w wózku Olka nie miałam pasów ale Olek jeździł w szelkach. Bezpieczeństwo przede wszystkim

10. reklama
  11. magdziara

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczynki i jeszcze jedno. Mam pytanie. Czy słyszałyście coś o wózkach firmy IMPLAST.( tradycyjny model Europa)Może któraś z Was używała ???

12. JoannA25

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    magdziarka;
    dlatego też jakoś nie mam przekonania do tych trójkołowców. Ja raczej zakupię ten sam wózek co milka i agacina. Jak może ktoś pamięta, marzy mi się trójeczka, więc będzie na przyszlość :-)

Poleć forum