reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

Milka świetnie że jak zwykle nam pomagasz. Ja mam do ciebie pytanko jaki masz model wózka i czy bardzo przytatne jest podnoszenie zagłówka w gondoli?
 
reklama
W parasolce Kube tez zpinalam ale to wyjazdy sporadyczne on woli swoj ogromny wozek z podstawka na zabawki na przodzie ja trochu mniej no ale coz.
Teraz planuje tez kupic wozio Kubun sobie nim trochu pojezdzi w tym zdezelowanym ciezko mi sie go juz pcha. A jemu cos ostanio nie chce sie chodzic.
 
dziewczyny wasza pomoc jest nieoceniona:) azile i kasiau dzięki za namiary. Milkaa dzięki za podpowiedź. Jesteście kochane!!!
 
Słuchajcie w tym komiesie, którego namiary podała Kasiau jest np. Emmaljunga za 900 zł i wygląda tak
2cnv4uf.jpg

chyba jak będę w Warszawie polatam po komisach i tak jak Milkaaa napisała pozbieram namiary i poumawiam się z ludźmi...superrr
 
chcialam wkleic linka - ale cos sie z nim dzieje dziwnego

madziara - jesli chodzi o Emmy - sa dwa rodzaje, poszperaj w sklepach internetowych to wylapiesz roznice. Sa nowe wozeczki za 1500 zl - ale maja gorsze podwozie - bez regulacji amortyzacji, lozyska niekulkowe itp...juz nie pamietam tych roznic
 
Emmaljunga Smart Duo Combi - nowa - kosztuje prawie 1800 zł i to już jest naprawę fajny wózek... My się zdecydowaliśmy na Edge Duo Combi, bo ma trochę inne podwozie - mój mąż analizował różnice i twierdzi, że w tym modelu są lepsze hamulce, łożyska itd. Ale prawdę mówiąc, różnica między nimi nie jest duża i gdyby nam teściowa nie sponsorowała wózka, to na pewno wystarczyłby nam Smart Duo. A różnice między poszczególnymi modelami można sobie sprawdzić na stronie producenta (Emmaljunga AB - jest też po polsku), jest tam opcja "porównaj modele" i wyświetla się elegancka tabelka :-)
 
reklama
agacinka;
Wy pewnie Jedziecie do hurtowni Ta-To na MieszkaI.
Z mojego wywiadu jest jeszcze duża hurtownia na ul. Struga - okolice salonu Toyoty -
 
Do góry