reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

reklama
Dziewczyny,ja jakos uparlam sie przy skrecanych kolkach z przodu i podoba mi sie Triton,ale nie wiem czy to firma polska czy nie,i czy ktoras z Was slyszala otakim wozku.Jest niedrogi-1200zl.
 
nie wiem szczerze jak w praktyce wyglada prowadzenie tej tanszej emmy - bo mysle ze glownie elementy stelaza tutaj przesadzaja o cenie. Te lozyske kulkowe ....magia czarna dla mnie..3 stopniowa amortyzacja jest fajna - ja czesto zmienialam ja sobie - pewnie wersja siedziska spacerowki i gindolki tez sie czyms tam rozzni - ale tak naprawde nei mialam do czynienia z tymi tanszymi wozkami - Bydgoszcz to w sumie dziura jest - nowych tych wozeczkow w sklepach nie ma - sprowadzali je na zamowienie - i tyle bylo z moich ogledzin...nie mialam jak porownywac. Moglam tylko zamowic w ciemno:confused2:wiec Wam nie poradze. Jedyne co to sprawdzajcie na naklejce na stelazu gdzie byl wyprodukowany - najlepiej aby byl w Szwecji
 
kurczę, agacinka nie skończyłam i wysłałam :-)
No tak - na ul. Struga koło Toyoty Bebe Club - podobno jest tam bardzo duży wybór. Co więcej, Oleka - artykuy dziecice - Strona gwna -
Salon Artykułów Dziecięcych Oleńka:

Ulica: Powstańców Wielkopolskich 39
Miasto: 70-250 Szczecin
(091) 812 11 35
Ulica: Krzywoustego 9/10 (DTK KUPIEC)
Miasto: 70-111 Szczecin
(091) 812 26 54
Ulica: Małopolska 3 (już otwarte!!!)
Miasto: 70-513 Szczecin
(091) 433 58 52
i jest jeszcze taki sklep na ul. Krętej - o ile się nie mylę . To jest na Gumieńcach - blisko końcowego tramwaju nr 8 - to jest taki sklep, gdzie są wózki - jest napisane, że mają ceny producenta - nie wiem czy wierzyć,czy nie... Jest to jednak mały sklep - ja tam nie byłam..
 
Milka, pożyteczna opowieść. W moim wózku jest chyba tak, jak u Ciebie, ale jeszcze sprawdzę.:tak:
 
Mi się wydaje, że tylko na paskach można bujać wózkiem też na boki, ale czy to takie ważne? Tylko amortyzatory wydają się takie plastikowe i nietrwałe :baffled:
 
agacina-weszlam na ta stronke Emmaljungi i po prostu przepadlam,zatopilam sie i zakochalam!;-)
Moje typy:City Jet
Emmaljunga AB
i City Cerox 360°
Emmaljunga AB

Niestety,ta cena....
Moze wezme pozyczke z banku;-)Juz widze mine mojego Oszczednego Mezczyzny;-)
 
reklama
Hmm....Nie weszly mi dobrze te linki....W kazdym razie latwo znalezc poszczegolne modele.
 
Do góry