reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

reklama
Magdziara. Rewelacja!!! Ja wczoraj miałam trudną rozmowę z M. Jakoś jemu nie podoba się pomysł kupna wózka z odzysku. Niby ma racje nigdy nic nie wiadomo. Więc postanowiłam odłożyć kupno wózka do wiosny i dać sobie na wzajem czas na przemyślenia.
 
Widzę dziewczyny że dylemat wózkowy to nie tylko mój problem:szok:
Rozglądam się na internecie za wózkiem ale totalnie nie wiem jaki chcę. Chciałabym żeby składał sie do małych rozmiarów zwłaszcza że trochę jeździmy w rodzinne strony a mamy jakieś 530km tak więc przy dwójce dzieci to będzie co zabierać. Z drugiej zaś strony przydałyby się pompowane koła na nasze nierówne tereny, i większa gondolka. No i w miarę przyzwoita cena. Narazie szukam wózka na którego stelażu można zamontować fotelik. Narazie przyglądam się CONECO V3
V3 CONECO + gondola + spacer + fotelik+osłona (306755557) - Aukcje internetowe Allegro

Chętnie czytam Wasze opinie więc moze coś doradzicie:-)
 
agusia04 Dla mnie ten wózek ma jedyny mankament, nie widzisz dziecka w spacerówce jak prowadzisz wózek. Ja miałam taki(tyłem prowadziłam dziecko) i jakoś mi sie źle prowadziło.
 
no to fakt tylko pamiętam jak Kacpra przrzuciliśmy do spacerówki to on wolał jeździć przodem niż tyłem stąd nie brałam pod uwagę tego czy można przekładać spacerówkę. ale to narazie tak orientacyjnie. Ale dzięki za opinię
:-)
 
agusia moj kuba tez wolal ogladac wszystko inne niz mame ktora go pcha. Ale taka malizne to wolalabym miec na oku.

galuszek u nas tez jak kuba mial 4 misiace to zaczal sie wozkowy koszmar na lezaco nie chcial jezdzic za chiny ludowe spacery konczyly sie u mnie na rekach w koncu tez podnioslam mu trochu oparcie ale byl szczesliwy:tak:
Dlatego teraz nawet nie kupuje gondoli bo stwierdzilam ze nie ma sensu.
 
U nas opcja kupna używanego wózka odpada, bo mam wybrany jeden jedyny kolor Emmaljungi, który mi się podoba, a mała szansa, żeby ktoś taki sprzedawał ;-) Chcemy koniecznie kolor grey/apple (ciemnoszary z zielonymi wstawkami) :-)
 
Dla mnie w tym wozku coneco V3 mankamentem jest spacerowka ktora sie nie rozklada... mialam taki cos w podobie dla starszejk corki i byl koszmar jak zasnela na spacerze. Dlateggo ja chyba doloze troszke kaski i kupie ten mikrus albo mikado..musze obejrzec na zywca..
 
reklama
Ja z kolei potem kupiłam parasolkę bo często musiałam wchodzić po schodach i schodzić a mój wózek nie był lekki a z małą to juz wogóle. Większość i tak się okaże w praktyce co nam tak naprawdę potrzeba. Na zakupy też wolałam wziąść mała w nosidełko niż targać wózek.
 
Do góry