reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

Ja już szybciej zdecydowałam się na kupno samochodu, a z wózkiem mam taki problem ;-) dobrze, że jeszcze 4 miesiące, może jakiś wybiorę :-D
 
reklama
agacina-weszlam na ta stronke Emmaljungi i po prostu przepadlam,zatopilam sie i zakochalam!;-)
Moje typy:City Jet
Emmaljunga AB
i City Cerox 360°
Emmaljunga AB

Tylko weź pod uwagę, że te modele są raczej "nastawione" na spacerówkę! Mają co prawda dołączaną gondolę, ale sporo mniejszą niż modele z serii Duo Combi, które właśnie są idealne do gondoli. No i trzeba lubić skrętne kółka, ja próbowałam jeździć z takimi i niestety idzie mi słabo ;-) Można je oczywiście zablokować, ale jak mam jeździć cały czas i tak z zablokowanymi, to wolę zrezygnować z tej opcji. Tak jak już pisałam - dla mnie najważniejsza jest duża gondola, więc biorę pod uwagę tylko Duo Combi. Nasze maluchy skończą pół roku w grudniu, a wtedy raczej nie będziemy ich jeszcze przesadzać do spacerówek - dlatego gondola jest dla nas chyba ważniejsza, niż dla mam zimowych - tak mi się wydaje przynajmniej...
 
a ja juz zglupialam i nie wiem jaki wozek kupie:-( mam na to czas wiec az tak sie tym nie martwie bynajmniej wolalabym poniesc nizszy koszt niz 1500 zl.:-(
wozek ktory polecacie podoba mi sie jednak nie jest na moje mozliwosci finansowe.
 
lorcia ja też rozgądam się za tańszymi wózkami :tak: mój mężulek jak znalazł jakis tańszy wózek, to od razu stwierdzał, że paskudny :-D a jak znalazł jakiś fajny, to znowu stasznie drogi. Juz się śmiał, że za tą cenę to malucha kupi i w nim będziemy dziecko wozić :-D:-D:-D
 
Do mnie przmaiwa mikrus alu sprint. Jednak musze jechac do sklepu i go obejrzec zeby stwierdzic czy na pewno mi o taki chodzi.
 
Co do pasków to ja nawet teraz marysię zapinam - fakt ze tylko te dolne ale tak się cuzje bezpieczniej. Jak miała 4 miechy zaczęła jeździć w spacerówce i nie utrzmała by się bez pasów bo jeździła w pozycji pół-leżącej bo w gondoli się darła a w fotliku (mam wpinany w stelaż) było jej w kurtce już ciasno (była zawsze długim dzieckiem - 90 centyl).
Jeśli ja wam moge coś doradzic to sprawdzcie sobie jak się prowadzi wózek bez skrętnych przednich kółek bo szczerze mówiąc dla mnie tragedia. ja mam Bebecara ale nie polecam - natomiast kilku znajomych ma bebe confort i bardzo sobie chwalą
 
Emmaljunga Duo Combi to mój typ-piękna:tak:
Gdybym się bardzo uparła to pewnie zakupilibyśmy ten wózek ale jak dla mnie cena jest ogromna:szok: Jeśli się nic nie zmieni to kupie Jedo Bartatine z parasolką w tym samym kolorze i do tego fotelik Romer Baby Safe,który będe mogła wpinać w adapter wózka.Oto przykładowe zdjęcia
 

Załączniki

  • 303315999_7.jpg
    303315999_7.jpg
    60,3 KB · Wyświetleń: 56
  • 305568925_1.jpg
    305568925_1.jpg
    62,8 KB · Wyświetleń: 60
  • 305573033.jpg
    305573033.jpg
    55,6 KB · Wyświetleń: 68
  • b4089a56d044bb3b3ebf5fc51f81d727_image_62x80.jpg
    b4089a56d044bb3b3ebf5fc51f81d727_image_62x80.jpg
    2 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Dziewczynki mamy koleżankę w Szwecji i postanowiliśmy się z nią skontaktować, że by tak z ciekawości dowiedzieć się o cenach wózków Emmaljunga. Wyobraźcie sobie, że ten model Emmaljunga Duo Edge, czyli ten w sumie lepszy model uzywany ale w stanie idealnym można nabyć za ok 1500- 2000 sek. A korona szwedzka jest po 0,38 grosza. Nawet dla łatwiejszego przeliczenia niech będzie 40 gr razy te 2 tys koron= 800 zł polkich plus fotelik(300zł) wyjdzie razem jakieś 1100. Superrr. A zobaczcie przykładowe zdjęcia z aukcji jakie przysłała nam ta koleżanka

rr8okm.jpg

1zlc4sg.jpg
 
Do góry