reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2008' rozpoczęty przez dorotka.1, 20 Wrzesień 2007.

?

CZERWCÓWKOLAND 2008

1. dobrze

głosów: 0
    0,0%
  2. że już jest

głosów: 0
    0,0%
  1. dorotka.1

dorotka.1 doube mamy 06.07,09.10

jako czerwcowa mama 2007 pragne zalozyc nowy wątek
    z niecierpliwoscią czekam na piewsze czerwcowe fasolinki i zapraszam do pisania
    :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

2. buzi@k

buzi@k Fan(ka)

Czerwiec piękny miesiąc na fasolkowy wysyp

3. reklama
  4. Camy_4

Camy_4 Gość

Baardzo bym się tu chciała załapać :tak::-D ale testuję dopiero 5.10 więc jestem zmuszona poczekać;-)

5. kasia_2005

kasia_2005 Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)

Hmm..ja również chętnie bym tu zagościła..ale na razie czekam,podobnie jak Camy przynajmniej do 5października z testowaniem

6. jolka111

jolka111 mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

Ja już też zaglądam kiedy się zacznie ;-):-)

7. Camy_4

Camy_4 Gość

Czerwcówki - przybywajcie :-D

8. asia32

asia32 Zaciekawiona BB

Hallo! Jestem mama dwoch chlopcow i malego ziarenka ktore przyjdzie na swiat w czerwcu 2008. Termin porodu 06.06.2008

9. Camy_4

Camy_4 Gość

Przeogromniaste gratulacje !! Spokojnych 9 miesięcy :-D

10. reklama
  11. pestka330

pestka330 Zaangażowana w BB

witajcie, serdeczne gratulacje asia32.jestem mamą pawie 4 letniej Oliwii i chyba małej fasolki, bo test robiłam w poniedziałek i wyszły dwie kreseczki:-D.ze wstępnych obliczeń(data ostatniej miesiączki) to termin wypada na 8-9.06.2008.ale jeszcze muszę potwierdzić u lekarza czy faktycznie jest nas więcej.czuję że tak

12. Dzagud

Dzagud mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

No proszę a my na Czerwcówkolandzie 2007 już o Was plotkujemy i zastanawiamy się kiedy pojawią się nowe czerwcowe Mamuśki, a tu Dorotka zrobiła dywersję i założyła Wam forum.:-D

Witajcie dziewczynki i chwalcie się swoimi fasoleczkami. Cieszcie się tym cudownym i naprawdę szybko mijającym okresem i dzielcie wrażeniami. Na pewno będziemy Was podczytywać i same wspominać z łezką w oku.:tak:
    Duże buźki.

Poleć forum