reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję.
Ja już po wizycie w laboratorium. Nie działał system, dobrze, że wykupiłam badania przez Internet. Do tej chwili jednak na stronie badania nie są zarejestrowane. Mam nadzieję, że niczego nie popitolą i że wyniki będą moje. Boję się, że beta będzie niska. Chcę mi się płakać. Hormony chyba szaleją.
Przytulam mocno. Wszystkie znamy te emocje. Trzymaj się, a my trzymamy kciuki ❤️✊🏻🍀
 
Dzisiaj było aż 5 punkcji i wszystkie mojego lekarza, więc trochę się tam działo... I jak wychodziłam, to jeszcze nie zdążyli wprowadzić do systemu tej informacji, a on sam nie pamiętał dokładnie.
Po znieczuleniu czuję się dobrze, bardzo szybko byłam gotowa do wstania. Brzuch bolał zaraz po, ale chyba teraz jest dobrze, po powrocie do domu pojadlam, pospałam, właśnie się obudziłam ;)
@Bolilol jakies wiesci? :)
 
nic nie wiem. Spróbuję tam po 13 zadzwonić, żeby się dowiedzieć ile pobrano komórek i czy cokolwiek tam walczy na szkiełku, ale nie wiem czy mi coś powiedzą, bo niby mogę dopiero jutro zadzwonić 😅 dzisiaj ich tam będę brać na litość 🫣
Daj znać koniecznie jak czegoś się dowiesz :) czekam z niecierpliwością i nieustannie bardzo mocno ściskam kciuki ♥️
 
nic nie wiem. Spróbuję tam po 13 zadzwonić, żeby się dowiedzieć ile pobrano komórek i czy cokolwiek tam walczy na szkiełku, ale nie wiem czy mi coś powiedzą, bo niby mogę dopiero jutro zadzwonić 😅 dzisiaj ich tam będę brać na litość 🫣
Ja czekam do jutra, jak na szpilkach. U mnie progesteron z poniedziałku (13dc) wyższy od Twojego, pęcherzyki po 22-24mm, estradiol z 960 wzrosl na 4tys...strasznie się boję że będzie za późno, ale teraz jiz nic nie zrobimy. Jut 8.30.../daj znać jak u Ciebie...
 
reklama
Aaa czyli zaplodnily się prawidłowo wszystkie 6 (z ilu dojrzałych komorek?) (do 2N, że dwa przedjadrza), tak? Tylko zatrzymały sie w rozwoju? Bo aktywację podobno głównie zalecają jak nie ma zapłodnien, albo mały %, aczkolwiek jakieś doniesienia są że na rozwój zarodkow też może wpływać. Z drugiej strony jak rozwoj zatrzymany przed 5 dniem to może być wina plemnika też.
6 z 8 się zapłodniło. No zobaczymy jaki to przyniesie efekt. Na razie od 11 dni czekam na @ i nic.
 
Do góry