reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O to dlugo 😀ja bym zrobila jutro bete, bo juz na pewno wyjdzie czy jest ciaza czy nie 😌
Mieszkam w Niemczech taki klinika wystawiła termin. Nie wiem kompletnie ile trzeba byłoby czasu czekać na wyniki u mojego lekarza, ale z tego co pamiętam ostatnim razem jak pytałam to kilka dni, nie tak jak w Pl w tym samym dniu... Więc w sumie jak miałabym czekać do czwartku, czy piątku no to prawie na jedno wychodzi.
 
Do piątku na bete to rzeczywiście długo planujesz czekać 🤭 jutro już masz 7dpt a przy 5 dniowym juz powinna wyjść ... u mnie była 44,63 właśnie w tym dniu. Mocno 3 mam kciuki za Twój spokój 🍀 i powodzenie 🫶🏽
Mieszkam w Niemczech i taki termin wyznaczyli w klinice. U mojego lekarza z tego co pamiętam po ostatnim razie jak pytałam też kilka dni trzeba czekać na wynik, nie ma go w ten sam dzień albo na następny... Bardzo dziękuję 🤗
 
reklama
Do góry