Olimp
Fanka BB :)
GratulacjeLaski, dobre wieści-mamy 1.5cm zgrywusa z bijącym serduszkiem❤ Tak się stresowałam przed wizytą ale lekarz powiedział, że wszystko wygląda na ten moment idealnie![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
GratulacjeLaski, dobre wieści-mamy 1.5cm zgrywusa z bijącym serduszkiem❤ Tak się stresowałam przed wizytą ale lekarz powiedział, że wszystko wygląda na ten moment idealnie![]()
super wieści !Laski, dobre wieści-mamy 1.5cm zgrywusa z bijącym serduszkiem❤ Tak się stresowałam przed wizytą ale lekarz powiedział, że wszystko wygląda na ten moment idealnie![]()
ja informuję dopiero w 12 tygodniu ciąży tylko i wyłącznie dlatego , że skan mam w trakcie pracy i muszę podać powód urwania się na godzinkę (na co dzień mieszkam w UK I skany są przydzielane na określoną godzinę ) . Chyba że uda mi się urlop wziąć . Jeśli się uda , to planuje powiedzieć z początkiem 2 trymestru , tj 14 tydzień .Poinformowalyscie już w pracy o ciazy? Jeśli nie to kiedy chcecie to zrobić?Ja mam w głowie mętlik..
JaGratulacje !!!
Kto jutro wizytuje ze mną ??![]()
Powiedziałam krótko po pozytywnym teście żeby oddziałową mogła spojrzeć w soerpniowy grafik i dostosować go do moich potrzebPoinformowalyscie już w pracy o ciazy? Jeśli nie to kiedy chcecie to zrobić?Ja mam w głowie mętlik..
Jak wszystko będzie git to po 12 tygodniuPoinformowalyscie już w pracy o ciazy? Jeśli nie to kiedy chcecie to zrobić?Ja mam w głowie mętlik..
Witaj!Cześć dziewczyny
Chciałam się przywitać, jestem aktualnie w 5+2jestem już mama 4-letniej dziewczynki i 1,5 rocznego chłopca
termin mam na 29 marca
![]()