Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Nie patrz na wybarwienie kreski. Ja przy becie 82 i teście z czułością od 10 miałam bardzo słabą kreskę. Testy są pozytywne, czekaj na betę i gratulacjeDałaś mi cień nadziei, że nareszcie się udało !Postanowione już testów nie robię tylko w poniedziałek krew
![]()
daj oczywiscie znac w poniedzialekDałaś mi cień nadziei, że nareszcie się udało !Postanowione już testów nie robię tylko w poniedziałek krew
![]()
Niestety zbyt wcześnie się cieszyłam, wczoraj zaczęłam krwawić dziś poleciał wielki skrzep..daj oczywiscie znac w poniedzialek![]()
Niestety zbyt wcześnie się cieszyłam, wczoraj zaczęłam krwawić dziś poleciał wielki skrzep..znalazłam miejsce gdzie dziś mogę zrobić krew i pojadę ale raczej to już na nic
![]()
Pytanie tylko po co? Bo na USG przecież nic nie będzie widać. Zlecą co najwyżej betę i progesteron. A to sama może zrobić.Zbadaj betę plus progesteron.
Możesz też jechać na izbę przyjęć do szpitala ginekologiczno-położniczego i tam również powinni Cię zbadać
Jest to no krwiak, który się oczyszcza, to powinno być go widaćPytanie tylko po co? Bo na USG przecież nic nie będzie widać. Zlecą co najwyżej betę i progesteron. A to sama może zrobić.
Może zrobić prywatnie sama, ale może też woleć zrobić na fundusz za darmo w szpitalu.Pytanie tylko po co? Bo na USG przecież nic nie będzie widać. Zlecą co najwyżej betę i progesteron. A to sama może zrobić.