reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

a ja zamiast chodzic na spacerki to myje okna i sprzatam. Mieszkamy z M na 43metrach sami ! a mamy bałagan, jakby mieszkało tu z 10 osób...!
Fakt, ze odkad sie przeprowadzilismy nie mamy jeszcze duzej szafy (grrrr....) wiec to nam troszek przeszkadza w ogarnieciu wszytskiego...
No nic...wracam do mycia okien i przy okazji do wypatrywania ani_g21, bo okazało sie,ze mieszkamy bardzo blisko siebie,a Ania własnie w moje rejony z pieskiem idzie :D:D:D
 
reklama
Witajcie mamuski.Ja mam dzis dzien do dupy.Najpierw mnie troche mdlilo bo zrobilam sie glodna ,poszlam zjesc jogurt.A po tym jogurcie zrobilo mi sie tak ciezko na zoladku ze szkoda gadac.Sloneczko ladnie swieci a ja sie czuje jakby mnie przez maszynke przepuszczono.
Do tego pislamam wczorana gg z moja kolezanka i normalnie sie poplakalam na to co mi napisla.Od dluzszego czasu bolalo ja gardlo,non stop jakies infekcje miala,i co lekasz to inny anybiotyk.Wkoncu skierowali ja do szpitala.Tam porobili je badania i diagnoza Ziarnica Wezlow Chlonnych(Rak)Nawet twraz jak o tym pisze to placze.Szesc tygodni temu urodzila slicznego synka,nawet nie zdazyla sie nim nacieszyc bo juz byla w szpitalu.W piatek miala pierwsza chemioterapie.Strasznie sie martwi tym jak zaczna jej wypadac wlosy.Ostatnio juz sobie je skrocila o polowe zeby nie bylo tak widac ich brakow.

Agnieszkaaa1985 tak bardzo mi przykro.Trzymaj sie.

Wybaczcie ale nie mam ochoty na czytanie i pisanie bo ciagle mi po glowie krazy ta moja znajoma.Trzymajcie sie cieplutko.

 
SaaRaa ale masz fajnie, że jedna z kwietniówek mieszka blisko Ciebie... tez bym chciała kogos z kwietnia u "siebie"na miejscu...fajnie o ciązy pogadac czy spacerki...

Naomi nie martw sie - cuda sie zdarzają, ona ma dla kogo życ i będzie miała siłę na walkę, wierze w to!a oparcie w bliskich to też wielka sprawa :)

a ja robie sobie obiadek wcinam własnie pieczywko czosnkowe rewelka!!!i zaraz zasiąde do wcinania mniam mniam
 
Naomi nie mart sie...naprade cuda sie zdazaja!!! Ja jeszcze nie dawno sama w swoje słowa nie wierzyłam.
Moja mama 3 lata temu dowiedziała sie o tym,ze ma raka... walczyła ponad rok. Miła 2 operacje usuniecia piersi...:( pozniej narzadow rodnych... 8 chemii i radioterapie i inne zabiegi. Udało sie! Poki co..odpukac..jest wszystk ok!
Miejmy nadzieje,ze z Twoja kolezanka bedzie tak samo... niestety meczarnia jest...ale jak bedzie silna, to pokona raka. Najwazniejsze to wierzyc,ze sie uda!
 
Naomi trzeba miec wire bedzie dobrze musi byc jest mloda ma duzo sily noi jesli wykryty w pore bedzie dobrze musi byc.


Saaraa ale fajniusio macie ....

moze jest ktos z okolic Zalewu Zegrzyńskiego, Nieporętu... ;-)

u mnie beznadzija caly dzien leje z przerwa małą....
 
Naomi, staraj się z całych sił myśleć pozytywnie i nie zamartwiać się, nie wolno Ci się denerwować.

Mam dość leżenia w łóżku, głodna jestem, sama w domu, źle mi, muszę coś sobie upichcić.
 
Dziewczyny a co sie dzieje z Sofik ? ? ? wiecie cos moze na jej temat? Tak znikneła nam z forum....
SOFIK odezwij sie do nas...co u Ciebie? :)

a ja lece dalej sprzatac....ehhh :|
 
Witam

Dziewczyny a co sie dzieje z Sofik ? ? ? wiecie cos moze na jej temat? Tak znikneła nam z forum....
SOFIK odezwij sie do nas...co u Ciebie? :)

a ja lece dalej sprzatac....ehhh :|

Jestem!!!!
Caly weekend mialam odwyk od kompa.
W sobote bylam poprawic sobie humore u fryzjera ;-)
W niedziele wybralismy sie na wycieczke nad morze.

A dzis od rana biegam po szpitalach i lekarzach :baffled: zeby zrobic sobie badanie krwi na toxo i w szpitalu mi powiedzieli ze musze meic list od mojego lekarza, wiec pojechalam do moejgo GP po list, a ona mi mowi ze tu moge zrobicx sobie danie krwi, wiec juz jestem po i czekam az beda juz wyniki...mam nadzieje ze wszytko bedzie dobrze...

A co do szafy -jutro ma przyjecvhac Pan i pomierzyc wnęke i zrobic wycene ;-) ciekawe ile wyjdzie za taka duza szafe...

Teraz bede troche mniej na forum, bo przedemna nauka ang. w domu i w szkole(jak uda mi sie do niej dojerzdzac) ...

Ide sobie poczytac co sie dzialo na forum...
 
a ja juz sie martwiłam,ze nam zniknełas na dobre :D
Ale sie dzis nasprzatałam...ze 3h jak nic...
Ciekawe czy M cos zauwazy :|
Uciekam jeszcze na 2h do pracy...pewnie jak roce to juz bedzie znów bałagan ;|
 
reklama
Ja też bardzo się cieszę że SaaRaa mieszka blisko mnie.Będziemy musiały w końcu chyba się spotkać bo to jakieś przeznaczenie,bo Olsztyn spory a nas dzieli raptem 0,5 km :-)
 
Do góry