reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań i wątpliwości przyszłej mamusi

U mnie jak u pozostalych mamus bol jak na @ z tym ze coraz mocniejszy i troszke jakby rozrywajacy od srodka:sorry2: No nie jest to przyjemne ale coz zaciskamy zeby i rodzimy:tak: A to badanie podczas porodu modzio:baffled:
 
reklama
W moim przypadku skurcze porodowe to tak jak ból na @, po prostu boli brzuch na początku boli trochę a potem coraz mocniej i mocniej, niektore kobietki mają też bole krzyżowe, te ponoć sa o wiele boleśniejsze, ale ja ich nie mialam więc tak naprawdę nie wiem.
Przeczytalam wszytkie wypowiedzi i zaczynam sie bac:szok:Ja wlasnie mam takie bole jak na @ i brzuch twardnieje jak kamien,a do tego bole krzyza:baffled::baffled::baffled:
 
Ja do kapieli kupila z NIVEA ale jeszcze na pupcie musze ten SUDOCREM kupic :-)

Dzikei dziewczyny ze jestescie bo my takie nie doswiadczone to sie nie znamy :-)

Motylku ty sie juz nic nie martw moze to tylko cie dzis tak straszy a jak nie to juz masz36 tydzien wiec spokojnie :-)
 
Dorotko ja wlasnie sie na ten Sudocrem zamierzalam ale nie zauwazylam ze mama mi kupila jakis z Rossmana na odparzenia juz...hmmm. ciekawe jaki on bedzie ...ale kupila bo byla promocja i kosztowal 5 zl za 150 ml wiec nieduzo:tak:a normalnie chyba 2 zl wiecej....on jest z tj serii babydream, jeszcze mam talk i balsam z tego samego...ciekawe czy sie sprawdzi ....
a ja sie pochwale:tak:zmienilam tydzien temu krem na rozstepy i przeciw nim na Eveline i sluchajcie ZNIKNELY:-D:-D:-Dpo tygodniu. jestem w szoku po prostu. bo mi wyskoczyly na tylku te rozstepy mimo ze od 4 miesiaca codziennie sie smarowalam wlasnie z Rossmanna a teraz moment i nie mam:-)
 
Widzę, że tu już tematy typowo porodowe.

Ja też się obawiam tych bóli. Najgorsze jest to, że musiałabym od razu jechać do szpitala na cesarkę - ponieważ moje maleństwo się uparło i nie chce się odwrócić.

Myślę, że wytrzymam jeszcze do następnej wizyty u lekarza (22.09) i poznam w końcu datę cc.
 
SYLWIA jak zaczniesz rodzic to w szpitalu cie jeszcze zbadaja jak ulozone jest dziecko i podobno dzidzia moze odwrocic sie przed samym porodem wiec narazie nie badz jeszcze pewna ze bedziesz miala CC :-)
 
Dziewczyny ja sie zaczynam bac tego porodu chociaz i tak wiem ze nastąpi:tak:ale boje sie ze pozniej niedam sobie rady z takim malenstwem, chodziłam do SR , czytam poradniki i takie tam a strach jest, wstyd się przyznac ale chyba nawet niewiem jak sie dziecko ubiera:zawstydzona/y:tych rzeczy tyle. Takie obawy sa normalne?I mam stracha ze przez to ze sie boje to przenosze ciąze:-(
 
reklama
Ewela spokojnie - wszystkiego się nauczysz a w szpitalu możesz poprosić o pomoc położną.
Pozrozmawiać z innymi mamami i napewno doradzą.
Ja też miałam wątpliwości i gdzieś tam jeszcze są, ale damy radę zobaczysz.
 
Do góry