reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost naszych bąbelków:)

czyli Mrozik jak toludzie roznie mowia :-) nasz ma tez te 80cm ( przy wadze nie cale 11kg) i wszyscy ale wysoki jak na swoj wiek, a o Filipku mowia ze maly, a ma tyle samo :-D
 
reklama
Jejku Natalia to Piotruś od Oli jest az 14 cm wyższy:szok::szok::szok:
W ogóle wszystkie dzieciaczki sa wysokie tylko ta moja łobuziara taka malutka. U nas np ciuszki to przważają rozmiar 74 ale spodenki to nosi jeszcze z przedziału 3-6 mieseicy:laugh2:, niektóre 6-9. 80 są jeszcze za duże. Ostatnio wyciągnełam korzuszek z tamtego roku on tez jest na 3-6 i jeszcze jest dobry:baffled:.To już widzę jak wy musicie czesto zmieniac garderobe jak wasze maluszki tak szybko rosną.
 
Kira cyferki mi sie nie pomyliły hehe 87cm i mierzony był na stojaco zreszta ważony tak samo....powiem wam ze w przychodni jak mowiłam ze ma roczek i 3 tyg to kobitki nie wierzyły dawały mu jakies poltora roku minimum:-p:-D
 
Jaki kontrast Piotruś 87 i Ola 73.:szok::szok::szok::szok:

Edyta-Słodko musi Ola wyglądać jak chodzi,takie maleństwo.

Natalia-Piotruś to wielki facet.A jaki rozmiar nosi.
 
Witam super ze maluszki tak rosną. Piotryś Gigant dosłownie:szok:
a my wczoraj szczepienie i pomiary waga 9980 i 78 cm więc nie najgorzej
 
reklama
Gratulacje dla mam dzieci co rosną jak na drożdżach. Ja się wkurzyłam niesamowicie, bo w naszej wspaniałej przychodni nawet Bartka nie zmierzyli. Nigdy nie mierzyli zresztą, no ale na ten roczek to myślałam że się pofatygują.. Szkoda gadać
Dobrze że go chociaż zważyli, ale jakoś mało im wyszło bo zaledwie 9,1 kg. W domu nam wychodzi ok.9,3 kg także Edyta, zobacz że mój bąbel to też stosunkowo mały kurczak:tak: Wzrost nam wychodzi ok.75 cm. Ubranka ma różne ale przeważnie są dobre na 80 cm. Najdziwniejsze, że on wcale nie wygląda na takiego małego:baffled:
 
Do góry