reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Widzialam wiadomosc, no w koncu i jeszcze jak bedzie 2 to powinno pojsc nam jeszcze szybciej hihi.Czarna obstawiala mnie jako nastepno...oby sie nie pomylila...Kurcze super, teraz tylko musimy czekac na kolejne wiesci.
Jak cos to ja juz mam numer do czarnej i dam znac;-)
Nasprzatalam sie i nawet 2 dlugie skurczyki mnie dopadly wiec moze?????:tak:
Wszystkim mamusiom zycze udanego weekendu i duuuzo sloneczka.
 
reklama
NO TO SIę ZACZELO DZIEWCZYNKI :-):-):-)

gęba mi sie cieszy jakbym to ja już zaczynała:-):-) wreszcie coś się ruszyło

NO TO OWOCNEGO POPOłUDNIA WSZYSTKIM i nocy;-)
 
Dziewczyny myślicie że jak wcześniej seks byl zabroniony przez lekarza to teraz już można złamać zakaz??????:-)

Myślę, że macie zielone światło:tak::-D

Hihihiih zaczęło się na całego ... ale przypominam że mamy wrzesień ... matko kochana :szok: idu torbę pakować jak nic.
Hehehhehehhe.

Dzisiaj pewnie większość z nas pakuje torby hihih

A ja dzisiaj od rana szalałam z porządkami i dopiero teraz mam czas sobie usiąść i poklikać. Umyłam okno i podłogę u Hani. Ubrałam łóżeczko:-D i też czekam na skurczyki:tak:
Na wieczór mam kupione piwko bezalkoholowe wiec zapowiada sie milutko.
 
To może teraz założyć nowe wątki jeden to nasze relacje z porodu a drugi o naszych dzieciach. Opieka, rady i takie tam. No i konieczna będzie galeria maluszków :)
Ale normalnie wstrząsnęła mnie ta informacja, normalnie chodzę zdenerwowana jak bym to ja zaraz miała urodzić hihihih:rofl2:

Kaka82 no to faktycznie zapowiada się miły wieczorek :)
 
reklama
kaka ja dalej nie bo musze poprac i jakos mi sie nie chce

A ja byłam u tesciowej na obiadku, potem posiedzielismy troche tam i znowu w wyrku leze
 
Do góry