reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Liluś witaj :)), sliczny synuś :))) Sama słodycz:tak:

Sabinko sesje udane :) wfekty są http://maxmodels.pl/pusia7.html. ;-)

W mieszkaniu jakos zrobiło się cieplej hmmm nie wiem dlaczego moze na dworze nie wieje no zobaczymy jak długo w razie czego właściciel dał nam grzejniczek.

Dziś mamy basenik - ciekawe jak będzie ...

tak w ogóle to Dzień Dibry
 
reklama
Dzień doberek:tak:


Byłam dziś z rana na bilansie Amandziuchowym:tak::tak:
Huderlaczek mało przybiera waży zaledwie 8480g (a jak miała 9 miesięcy to równo 8kg miała :eek:) no cóż pani doktor powiedziała że powinna ponad 9 kg ważyć ale wygląda na zdrową energiczną kobitkę i do nie jest apatyczna czy jakoś tak
więc nie ma powodów do obaw:sorry:
A wzrostu ma 76cm:tak::tak::tak:
 
czesc dziewczyny
cos mi brak ostatnio czasu w przyszly weekend lece do polski , zrobilam juz dekoracje swiateczne w domu ( bo nie bedzie mnie az do nowego roku)
jutro jade jeszcze na ostatnie swiateczne zakupy no i musze sobie jaka kurtke albo plaszczyk kupic bo nie mam wczym chozic

mam pytanie do tych ktore maja albo mialy opieknuke do dziecka jaka rozmowe przeprowadzilyscie z ta osoba nie chodzi mi o pieniadze ale o kwalifikacje
tzn czy zna pierwsza pomoc , co ma zrobic z dzieckie , czy jest zdrowa
bede bardzo wdzieczna ......nie dlugo mnie czeka tak rozmowa tylko w innych warunkach :)

no i jeszcze jedno pytanie wczym chodza wasze maluchy w domu oprocz skarpetek

sorry ze tak tylko o mnie ale nie mam czasu , musze obiad zrobic i maly dziala mi cos od 2 dni na nerwy zrobil sie marudny ............no i w nocy poplakuje , musza to byc zeby bo nie ma innych objawow ,
w poniedzialek ide do lekarza na 2 szczepienie na rozyczke , swinke i odre to sie przyokazji zapytam co mu jest i czy to zeby

trzymaj cie sie cieplo
 
Dzień dobry.
Wcześniej nie udało mi się nic napisać, zanim zrobiłam porządki, to Tymek już zdążył się obudzić i nie było mowy o komputerze. Teraz na szczęście bawi się sam (o dziwo, bo ostatnio rzadko się to zdarza). A była dziś u nas babcia (moja teściowa) i trochę zajęła się młodym, więc pewnie na jakiś czas mu wystarczy ;-)
Kathe gratuluję zostania magistrem (ale zaległości mam!!).
Aluśka doczytałam, że skończyłaś karmić Amandę piersią, jak dawno? Ja jeszcze Tymka karmię, ale tylko kilka razy w dzień (rano, jak się obudzi, po moim powrocie z pracy i wieczorem przed snem). A od kilku dni (po długiej walce) nasz syn przesypia całe noce!! Nawet nie wiecie, jak zaczynamy odżywać. Do tej pory potrafił budzić się co 2 godz. na mleko. Powoli wpadałam przez to w depresję - rok bez żadnej przespanej w całości nocy.
Wisienko zauważyłam, że podjęłaś naukę, super! Napisz gdzie teraz jesteś, w Polsce czy w Anglii (pewnie gdzieś to jest, ale nie jestem w stanie znaleźć tego).
Bira a Ty gdzie się podziewasz, bo z tego co przeczytałam to gdzieś gdzie jest ciepło, więc chyba nie w kraju.
Lilka podziwiam Cię z Twoją trójką! Jesteś wielka:tak:. Ja z jednym czasem rady nie daję.
Babeczki ściskam Was, zwłaszcza te, do których do tej pory nic nie napisałam: Sabina, Anineczka, Anulka, Larvunia, Beata, Karina, Pusia, Elbra, Mirka, Asix, Misia... na pewno kogoś pominęłam za co przepraszam. Vido witaj.
Anineczko jakie jazdy? Czyżbyś zaczęła robić prawo jazdy? Czy może odświerzasz pamięć? A tak w ogóle, to gdzie teraz mieszkasz, bo to, że w Polsce to już wiem.

A u nas czas zasuwa jak parowóz. Jak ja jestem w pracy Tymkiem zajmują się rodzice Damiana. Raczej nie mogę narzekać, ale części rzeczy (związanych z tym co robią i jak to robią z moim dzieckiem) wolę nie wiedzieć, żeby się nie denerwować. Najważniejsze, że Tymek lubi z nimi być i nie płacze jak ma tam iść, a jak po niego idę, to leci do mnie na łeb na szyję. Z resztą dziadkowie go bardzo kochają i krzywdy mu nie zrobią.

W pracy, w klasie mam takich dwóch łobuzów, że dziwię się, że jeszcze nie osiwiałam. Jednym słowem patologia. Do tego nauczyciele przyłażą do mnie i mi trują, że muszę coś zrobić, bo się nie da lekcji u nich prowadzić. Ostatnio mam ich już w .... głebokim poważaniu. Bo kurde felek, co ja mogę, jak mi jeden mówi, że nie ma obowiązku ze mną rozmawiać, bo to nie on rozpoczął rozmowę, a drugi śmieje mi się w twarz i mówi, że się poprawi (11 lat mają gówniarze). Ale juz niedługo będą rozprawy w ich sprawach i coś się ruszy.

A ja ostatnio przeżyłam chwile grozy, kiedy to kolejny okres dostałam po 67 dniach :szok: po drodze zużyłam kilka testów, ale wyniki cały czas były negatywne, więc nie wiem skąd taka obsuwka.

Oj muszę kończyć, bo Gałgan chce coś ode mnie.
Do następnego. Ściskam
 
No kapcie Mirka :eek: :-D
Mój też nosi kapcie ;-)

jolie robię prawo jazdy :tak::tak:
Mieszkam w Wieleniu koło Leszna.Ale jak zdam prawko chyba przeniosę sie na jakiś czas do teściów :-) coby pomieszkac troche w cywilizacji ;-)

Współczuje krnąbrnych uczniów.Teraz to nauczyciel zero praw ma,a takie "dzieciaczki" mogą wiele :angry:

U nas chorobowo.Młody ze starszym gorączkują od wczoraj.I to tak dziwnie bo gorączka pokazuje się raz na jakiś czas.Ale oboje,jak to bracia obudzili się o 4 w nocy rozpaleni :baffled:
Dostali syropek i Antek poszedł w kimono.Gorzej z Mattem.Odechciało mu sie spac.Jednak nie zwracałam na niego uwagę i z nudów usnął sam :sorry:
A i cały dzień marudny,na rączkach by tylko siedział.
Na szczęście apetyt dopisuje,zwłaszcza na wafelki :-p:-D
 
reklama
elbra no w sumie narazie nie ma czym sie martwic, ale ja jakos tak mam reke na pulsie ze wzgledu na malej napiecie itd

Jolie witaj:tak: w koncu!:-) gratuluje sukcesow Tymka, moja mala dalej nie przesypia mi nocy:-(przesypiala mi nocki do 5miesiaca a od tego czasu cos jej sie pozmienialo:confused2:

anineczka wspolczuje chorobska dzieci, my niedawno tez noce zarywalismy przez goraczke , naszczescie juz dobrze, zdrowka zycze!
mirka mala chodzi w skarpetkach antyposlizgowych , zakladam jej na rajstopki bo ma zimne nozki

dzisiaj bylam z mala u mojej cioci na obiadku, smakowal jej rosolek , wcinala:tak:pozniej ladnie sie bawila a potem nagle bum:no: sasiad z gory zaczal wiercic sciane... mala wpadla w taka histerie ze nie moglam ponad godzine jej uspokoic:-(starszne to bylo. Strasznie jest wrazliwa ta moja corka:-(
 
Do góry