reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

anineczka ....duzo zdrowka dla chlopakow
kathhe ...... biedna marysia
jolie ........witaj spowrotem


sorry ja glupia jestem ale nie wiem jak wygladaja kapcie dla dzieci. ..........ja nie nosze kapci
moze jakis obrazek poprosze
 
reklama
Np.takie kapcie :cool2:
2ee35fb66e3ba04amed.jpg

234981632eead37c.jpg
 
Hello mamuśki:-)
Ale naskrobałyscie:-Djak za dawnych czasów;-)
Poczytałałm wszystko:tak:
U nas stara bida juz mi lepiej ale cholerka chyba Olka znowu bedzie miała ropiejace oko a juz teraz to niestety bez zabiegu sie nie obedzie:no:No zobaczymy co jutro nam przyniesie


Anula fajny jest ten wózek casualplay s4 ale cena za wysoka jak dla mnie:sorry2:
co do ruchomych budek to mi się ostatnio z podobał wózek Graco Quattro de lux no i przy drugim bobo a planuję se zrobić:-p kupie właśnie ten model:tak::tak:
no chyba że mi sie znów odmieni zrobienie rodzeństwa dla Amandy:-D:-p
Aluska no proszę rodzeństwo :szok:dla Amandzi super różnica dwa trzy lata jest najlepsza;-):tak:
czesc mateczki :-);-)
Liluś kopę lat żyjesz kobieto?:-D

Beata poszło na maila;-)
Elbra dzięki już sprawdzam:tak:;-)
Bira, jak wyglada s3??? Bo ja widzilam tylko s6 i s4... my juz kupilismy Oskarowi s4, dzis wyszedl kurierem... moze jutro bedzie:tak::tak: a nasz Chicco poszedl juz na allegro, jeepa licytuja... wiec nie jest zle.:tak: Noi ogolenie Osakr smigal juz 3 wozkami - a ten bedzie 4... ale w sumie dobry biznes z tym kupowaniem i sprzedawaniem - :-D:-D:-D
Anulka no nie mogę:-Dale interesy robicie:-D

kochane ja wpadam na chwilke i wszystkie was sciskam-nasze listopadowe babelki rowniez-popisze co u nas jutro w drodze do pracy, a wieczorkiem skopiuje i wrzuce-ogolnie mam dosc no ale coz :( buziaki ogromne!!!!

p.s strasznie tesknie :(
Asix wpadaj i opowiadaj co słychać też się stęskniłyśmy:tak:
Czesc dziewczyny,
ale wy duzo piszecie, ale to normalne znacie sie juz bardzo dobrze. Mi nawet czas nie pozwala na to, zeby pisac czesto i byc nas bierzaco, ale chetnie czytam co u was. :tak:


Dziewczyny mam do was pytanie, kiedy bedziecie uczyc siadac na nocnik dzieci??To chzba za wczesnie prawda????

Dobranoc;-)
Vido o nocnikach to Sabinka nasza widze że juz linka wstawiła a co do pisania to jak tylko będziesz chciała napewno się wdrozysz:tak:

juz jestem
wczoraj K. kupil play station i wlasnie przez 1,5 godziny graliusmy sobie
spuscilam mu łomot ze hejj:-D:-D:-D

u nas w porzadku,Gabrys sie juz smieje,zrobil sie bardziej rozmowny :-) jest przeslodki
pucus z niego ze hohohoo :rofl2:
popatrzcie same

Hanulka doskonali chodzenie,ale nadal smyra po czworakach jesli zalezy jej by dotrzec gdzies szybko

ja daje sobie rade,ale jestem zmeczona
Gabriel coraz mneij spi i cokolwiek mam do zrobienia w domu to jednak wymaga ode mnie nie zlej gimnastyki
najgorsze sa wyjscia na spacer,ostatnio zajelo mi to az 2 godziny..porazka:baffled:
slyszalam ze w pl snieg a u mnie nie ma nic :rofl2:

witam nowa kolezanke vido :-)
ide p[oczytac troszke co u was
Lilka ale pucek śliczny a jaki juz duzy jak ten czas leci
Z Hanusia pieknie wygladaja a ona taka opiekuńcza no przynbajmniej na zdjeciach tak wygląda:tak:

Hej moje kochane:-)

Sorki że dawno nie pisałam ale mam jakieś doły ostatnio a po drugie dużo pracy:-(
a my mamy katarek od 3 dni ,oczywiscie mój mąż nas zaraził! bo on chory..wrrr mam nadzieje że tylko na katarku się skończy:-) jutro jadę do mamy na 3 dni bo mnie Dawid wyrzuca z domu:-) ale internet tam mam więc postaram sie pisać:-)

buziaki i miłego dnia
a od poniedziałku opiekunka buuu
wczoraj Kapik siedział z nią 2 godziny sam:-) hehe i nawet wytrzymał:-) zobaczymy co bedzie w poniedziałęk ale damy jakos rade:-)
Sabinko doły hmmm no to sama nie jesteś ja też mam i jeszcze przed @ jestem to czuje sie jak bomba:szok:
Oj znowu katar no ale co się dziwić jak taka pogoda:crazy:
A z opiekunką dacie rade mi tez czasem tak przykro że z moją Olenią jest obca baba no ale takie życie całe szczęście ze dobrze sie nia zajmuje i jest zadbana aż do przesady i moja sasiadka tez czasami mi doniesie gdzie były na spacerku:tak:

hej dziewczynki:-)

Beata dzieki za namiary na te kalendarze:tak:jeszcze poszukam na allegro bo chce zobaczyc jak by to wygladalo:tak:
sabina nie martw sie moja tez jeszcze nie chodzi:-pmalo tego- nie probuje mowic :-(wiem ze jeszcze czas ale nawet nie powtarza. mowi tylko cos po swojemu"kakaka", "mamamama", "dzidzidzi" nie wiem czy sie martwic czy nie:sorry:
Kathe bardzo proszę:tak:
I nie przejmuj sie moja tez nie chodzi i nie ma zamiaru a z mowa tak jak inne dzieci nasze wierszy jeszcze nie recytuje:-D
Mój Michał zaczął mówić tak naorawdę jak miał 3 lata tez sie martwiłam zupełnie niepotrzebnie a teraz lawina słów:-D

A i jeszcze powiem wam jak się usmiałam z rana Michał o 5,30 jak budzik zadzwonił przyszedł do mojego łózka a ja do niego ze mi się super spało i sniło mi się że pracowałam obok naszej kamienicy w drogerii a Michał na to a mi mamusiu sniło sie ze jestem głupkiem myślałam ze się posikam:-D

Dzień doberek:tak:


Byłam dziś z rana na bilansie Amandziuchowym:tak::tak:
Huderlaczek mało przybiera waży zaledwie 8480g (a jak miała 9 miesięcy to równo 8kg miała :eek:) no cóż pani doktor powiedziała że powinna ponad 9 kg ważyć ale wygląda na zdrową energiczną kobitkę i do nie jest apatyczna czy jakoś tak
więc nie ma powodów do obaw:sorry:
A wzrostu ma 76cm:tak::tak::tak:
Aluśka ale Amanda nie wygląda na chudzinkę i napewno nadrobi:tak:

mam pytanie do tych ktore maja albo mialy opieknuke do dziecka jaka rozmowe przeprowadzilyscie z ta osoba nie chodzi mi o pieniadze ale o kwalifikacje
tzn czy zna pierwsza pomoc , co ma zrobic z dzieckie , czy jest zdrowa
bede bardzo wdzieczna ......nie dlugo mnie czeka tak rozmowa tylko w innych warunkach :)

no i jeszcze jedno pytanie wczym chodza wasze maluchy w domu oprocz skarpetek
Mirka Olka pełza w rajstopach i skarpetach ABS:tak:
Co do opiekunek pytasz eksperta:-Dprzerabiałam ich chyba z 10:tak::szok:
Nazjpierw wizualny wyglad i podejście do dziecka na p[oczątku.Przesłodzona niedobra bo robi na pokaz.Zawsze pytałam o sytuację rodzinna ilośc dzieci, kto gdzie chodzi do szkoły czy nie sprawiaja kłopotów.Referencje napewno wazne ale i stawka wtedy wyzsza a czasami nie oznacza to lepszej opieki.Zazwyczaj rozmawiałam telefonicznie z poprzednim pracodawca o podstawieniu osoby tutaj akurat nie było mowy bo bym sie rozpoznała
I chyba po krótce wszystko jak co pytaj;-)

A ja ostatnio przeżyłam chwile grozy, kiedy to kolejny okres dostałam po 67 dniach :szok: po drodze zużyłam kilka testów, ale wyniki cały czas były negatywne, więc nie wiem skąd taka obsuwka.

Oj muszę kończyć, bo Gałgan chce coś ode mnie.
Do następnego. Ściskam
Wow Jolie rzeczywiście chwile grozy ale rozregulowanie niestety ma wiekszosc jeszce z nas:tak: Co do "uczniów" masakra bez komentarza:angry:Mam 4 koleżanki nauczycielki i co nieco wiem jacy uczniowie potrafia być:tak:
U nas chorobowo.Młody ze starszym gorączkują od wczoraj.I to tak dziwnie bo gorączka pokazuje się raz na jakiś czas.Ale oboje,jak to bracia obudzili się o 4 w nocy rozpaleni :baffled:
Dostali syropek i Antek poszedł w kimono.Gorzej z Mattem.Odechciało mu sie spac.Jednak nie zwracałam na niego uwagę i z nudów usnął sam :sorry:
A i cały dzień marudny,na rączkach by tylko siedział.
Na szczęście apetyt dopisuje,zwłaszcza na wafelki :-p:-D
Anineczko ty też masz wesoło z tymi chorobami ale tak to jest niestety jeden od dugiego;-)
A jak Tobie nauki jazdy?

Mirka to się usmiałam z tych kapci ale Anineczka powklejała i teraz juz nie masz wątpliwości co to kapcie co?:-D:-D:-D

Lece pod prysznic:tak:
 
beata........to sie ze mnie posmialas ale ja na prawde nie bardzo wiedzialam o co chodzi teraz tyle jest rzeczy :zawstydzona/y:;-)
mam nadzieje ze z olki oczkiem jednak bedzie ok i moze uda sie bez operacji
dzieki za odpowiedz odnosnie opiekunki , na pewno sie jeszcze bede pytac

aluska ......jakie rodzenstwo ??

lilka ......super jest gabrys widac ze rosnie zdrowo

kathhe .......moj niki tez gada tylko po swojemu za to pelnymi zdaniami :-) codo chodzenia to na razie jestesmy na etapie 10 krokow :-D bez trzymanki
za to za raczke chodzi jak torpeda :laugh2:

aluska .......amanda moze bedzie drobna dziewczynka i co z tego przynajmniej nie bedzie sie martwic o diety w przyszlosci
 
A wiecie jeszcze w czym chodzą moje bąble ?
O w tym:
kapcie skarpetokapcie H&M Snoopi (446162629) - Aukcje internetowe Allegro
:tak:

Beatko jazdy w porządku.Nawet ostatnio wybrnełam z dośc niebezpiecznej sytuacji.Mój instruktor pękał z dumy :-D:-D
A co do instruktora to młody chłopak (23 lata) i ostatnio musiałam go ustawic do pionu bo mi odwołał dwie jazdy :angry:
No i za dużo stanowczo gadam z nim jak jeźdze :eek:
Ale do świąt powinnam zdac na prawko ;-)

Ale jutro znowu jadę zwiedzac Leszno na 3 godzinki.A po tym sruuu do teściów i do mężusia :sorry:
 
reklama
Do góry