reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja mam jeszcze dziewczyny pytanko.... jak u was pojawienie sie płodnego sluzu ma do owulki? tzn czy wychodzi wam tak ze pierwszy dzien sluzu jest ostatnim sedruchowania bo wypada na 0k 3 dni przed czy moze jest tak ze macie go z 4-5 dni przed owulką???? w zwiazku z tum serdu****ecie jeszcze z 2 dni przy płodnym sluzie ...???
mam nadzieje , że nie zakeciłam za bardzo :-D
 
reklama
Anufifi no tak jak piszesz u mnie jak pojawia sie plodny śluz to juz nie serduszkujemy...ale sluz nie zawsze trwa tyle samo...czasem jest go wiecej i wiecej dni sie utrzymuje a w innym cyklu jest go mnie i jest krocej.....
chyba nie zakrecilam za bardzo? :)
.....i z tego wszytskiego zapomniala bym...
DZIEN DOBRY MOJE KOCHANE STARACZKI :)
Aniu trzymaj sie kochana dzielnie...

Kurcze a u mnie caly dzien wierca w bloku...boszzzzzzzzze zaraz mi dziecko obudzą....wiecznie ktoś cos remontuje...nie znosze blokow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!grrrrrrrrrr
 
Ostatnia edycja:
no zasiedziała się córunia w brzusiu, musi się jej bardzo tam podobać:tak::-D:-)ale ciesz się brzucholem bo chyba ostatni raz jesteś w ciązy ja marze o tym brzuszku był to piekny stan......

No tego akurat żałuję i za każdym razem jak mała się rusza to upajam się tym stanem bo wiem że jak juz opuści mój brzuch to juz więcej nie poczuje tych motylków.....a szkoda...
hej dziewczynki!! :-)




czyli jakbym dzisiaj miala ta owulke to i tak plemniczki z nocy wtorek/sroda - 10/11 dzien cyklu maja marne szanse na przetrwanie??

acha przyszla mi wczoraj ta ksiazka Shettlesa "zaplanuj plec swojego dziecka" bede sie zatem doszkalac!

pozdrawiam cieplutku zycze milego weekendu :tak:
Przychylam się do opinii Agnieszki ( maja szanse przezyć) wszystko zależy do tego kiedy tak faktycznie masz tą owulkę, jak rano to tak Jak Aga obliczyła 3,5 sa szansę, jak wieczorem albo w nocy to tez są szanse ( bo u mnie tak było) ale zawsze mniejsze. Obserwuj dopbrze swoje ciałko i jesli nie teraz to następnym razem.... Co do testów to na pozytyw powinnas miec dwie grube krechy, jeśli wczesniej ta druga była jasniejsza, to jest to test wątpliwy , ale nie pozytywny.
No i życzę miłej lektury, mam naadzieje że doda Ci otuchy i wzbogaci wiedzę....zresztą ciekawa jestem twojej opinii na jej temat więc jak juz przeczytasz to napisz co o niej myslisz?

Ja mam jeszcze dziewczyny pytanko.... jak u was pojawienie sie płodnego sluzu ma do owulki? tzn czy wychodzi wam tak ze pierwszy dzien sluzu jest ostatnim sedruchowania bo wypada na 0k 3 dni przed czy moze jest tak ze macie go z 4-5 dni przed owulką???? w zwiazku z tum serdu****ecie jeszcze z 2 dni przy płodnym sluzie ...???
mam nadzieje , że nie zakeciłam za bardzo :-D
U mnie akurat wypadło że to był pierwszy dzień sluzu ale mysle że to indywidualna sprawa każdej kobiety...
 
dzieki dziewczyny :-)

przytulanki byly kolo 24 we wtorek, pozniej jeszcze raz w nocy/nad ranem z wtorku na srode (nie wiem dokladnie o ktorej bo nie patrzylam na zegarek :) )
w srode wieczorem bylam u gina i powiedzial ze mam juz plodny sluzik, zapytalam czy taki w ktorym plemniki maja szanse przezyc - powiedzial ze OCZYWISCIE!
powiedzial tez ze tylko 25% zaplodnionych jajeczek sie zagniezdza - malo nie??

co do owulki to nie wiem czy juz ja mialam czy bede miala :sorry:
test rano wyszedl pozytywny - dwie grube krechy!
szkoda ze mi sie skonczyly testy , zobilabym jeszcze jutro rano, wtedy po owulce juz powinna byc jedna kreska...(dobrze mysle?)

no zobaczymy!!

Aniu napewno wypowiem sie w kwestii ksiazki, zaczelam juz ja czytac narazie zgadzam sie z tymi opiniami. wciaga bardzo.

Anufifi ja tez mam problem z tym sluzem - jakos nie moge go wybadac, jest jakos tak malo...
przy malym w owulke byl faktycznie jak bialko jaja kurzego , teraz tego nie zauwazam...

Czarodziejko wy na dziewczynke dlugo juz sie staracie?
 
Kicia jak przytulanka były jeszcze nad ranem to ja myslę że szanse są i tym bardziej że gin potwierdził śluzik ....tylko spoko bo to niekoniecznie musi sie udac za pierwszym razem ale czas masz dobry... Obserwuj teraz kiedy zmieni się śluz ....bo wtedy będziesz wiedziała że już po owulce. A czy wczoraj wieczorem robiłas może teścik owulacyjny, bo może już wczoraj był poztywny?
 
Czarodziejka no tak ...jak planujesz dzidzie to sluz musi być ...ja własnie serduchowałam przy jego braku bo sugerowałam sie testami i to było w moim przypadku zdecydowanie za wczesnie....ale teraz bede brac pod uwagwe sluz i monitoring :tak:;-):-)
ANUŚ ty dalej z nami to chyba grudniowa córcia będzie jak chciałaś :):)
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejko a Ty się teraz starasz czy na razie odkładasz? Bo jak przy serduchu nie ma śluzu płodnego to raczej z ciązy nici....
Aniu puki co jeszcze odkladamy ale juz niedlugo pewnie. Po nowym roku zaczynam brac witaminki wiec zobaczymy jak sie to wszystko potoczy,

Czarodziejko wy na dziewczynke dlugo juz sie staracie?
Kiciu dopiero chcemy zacząc....i tez oczywiscie bedziemy na dziweuszke probowac. Mam taki plan ze by rozwiac wszelkie wątpliwosci owulkowe to pojde na monitoring.

Czarodziejka no tak ...jak planujesz dzidzie to sluz musi być ...ja własnie serduchowałam przy jego braku bo sugerowałam sie testami i to było w moim przypadku zdecydowanie za wczesnie....ale teraz bede brac pod uwagwe sluz i monitoring :tak:;-):-)
anufifi- i tak trzymaj monitoring plus obserwacja śluziku :)
Czuje babo ze Ci sie uda :)
ANUŚ ty dalej z nami to chyba grudniowa córcia będzie jak chciałaś :):)

No Anusia moze byc ze Grudniowy bobasek sie urodzi :)
Ale co tam najwazniejsze by zdrowa corcia byla.....i jaki prezent od Mikolaja :)
LASECZKI WY MOJE SPOKOJNEJ NOCKI
 
Ostatnia edycja:
Jarzebinka
Medio
Beatko
Gdzie Wy dziewczyny się podziewacie?
To bardzo dobrze że przybyło na wątku tyle zdeterminowanych na zaplanowanie płci dziewczyn ale to nie powód żebyście Wy znikały !!!!
Dla mnie to Wy byłyście wsparciem kiedy ja chciałam zajść w ciążę i NIE chcę stracić z Wami kontaktu !
Zaglądajcie i piszcie co u Was słychać :tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Dzien Dobre moje żabki..
Chyba pobalowałyście w Andrzejki:tak::tak::tak:bo zadnej nie ma:-D
Ja Andrzejki spedzilam w domu z synkiem prawie do 23 prasując górę ubrań (musialam nadrobic zaleglosci:eek:) Poza tym męzus pracowal:baffled::baffled::baffled:
Aniu- a jak u Ciebie? Aniczka ma ochote juz wyjsc czy nadal zamieszkuje swoje lokum....wiesz bo jak cos termin wynajmu minąl i mozna komornika wyslac do niej:-D:-D:-D:-D
Anufifi, Agnieszko12- co tam u Was kochane
gdzie sie bawilyscie dzisiejszej nocy?:tak:
BUZIAKI KOCHANE I MILEGO NIEDZIELNEGO DZIONKA....
 
Do góry