reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp

reklama
U nas sie sprawdzaly. Ale uwaga z iloscia. Kiedys przesadzilam i Robert mi zwymiotowal :baffled: Aaaa i jest spora roznica w cenie miedzy aptekami i marketami. W aptece ponad 20zl a w markecia kolo 6, 7 zl. Te same opakowania.
 
my tez zawsze skrapiamy poduszke, marcin sie smieje zawsze ze mnie, że święce mu łózko przed spaniem :-) ale o maści majerankowej nigdy nie słyszałam. jak Gracjanek ma wiekszy katar to przed snem i zanim my sie połozymy jeszcze spac zapalamy równiez w podgrzewaczu olejek o zapachu sosny.
 
Tynka oilbas jest bardzo dobry, ja tez uzywam kropelki eukaliptusowe albo sosnowe do podgrzewacza i masc majerankowa pod nosek dla zrobienia "wentylacji", krople ostatnio kupiłan nasivin, przy duzym katarze woda morska u nas zbytnio nie działa.
 
My zawsze też używamy Otrivin + maść majerankowa + pulmex na pierś i plecki a wodą morską psikam przed odciąganiem "katarkiem" wtedy wszystko pięknie się odsysa i przesypia całą noc.:tak:
 
reklama
u nas tez głownie otrivn extra care. Euphobium (czy jakos tak) tez mamy ale to jest na uciazliwy trwajacy katar z tym ze taki lejący a nie ropny. Te krople sa homeopatyczne i na ropny katar sa za slabe.
Zuzia lubi pulmex :-)
 
Do góry