reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp

reklama
aaga :-))))
a tak na serio lubi. Nadstawia gola klate i wola - mama śmaluj! potem sie odwraca i mowi no! a telas plecki!
 
Dziewczyny pisałyście kiedyś o kropelkach inhalacyjnych czy coś takiego ..........oilbas? dobrze pamiętam ? chce coś kupić dodatkowo an ten katarek a wiem że właśnie chyba to polecałyście :baffled:

My zawsze też używamy Otrivin + maść majerankowa + pulmex na pierś i plecki a wodą morską psikam przed odciąganiem "katarkiem" wtedy wszystko pięknie się odsysa i przesypia całą noc.:tak:

Ja robię z tego inhalację w kominku i kropię dodatkowo poduszkę. A oprócz tego stosuję to co Elma.

:-D:-D
nie wiem jak Zuzia, ale Filip pół tubki pulmexu już zeżarł:crazy:
wyjął z szuflady, ja nie widziałam. i po kliku min myśle co moje dziecko tak cicho się zachowuje. patrze, a on leży sobie na podłode i wysya pulmex z tubki. skrzywiony starasznie,ale dzielnie żarł:-D:baffled:

Ja nie wytrzymam :szok::-D:-D:-D:-D Filip jest niemożliwy ;-) Czego on jeszcze nie jadł? ;-):-D:-D:-D
 
U nas mega problem ze spaniem - powrót.
Dziś pobudka o 5, wczoraj o 6, czyżby znów kryzys? I nic tylko darcie i darcie, ja nerwowo wysiadam, a Emilce siada gardło od wrzasku.:no:
 
Liduś trzymaj sie, mam nadzieje ze ten kryzys szybko u was minie...
szkoda tylko ze akurat teraz to ma jak potrzebujesz odpoczynku i snu...

u nas Niko spi w dzien z 2 godz, pozniej od okolo 20 do 8 cala noc i jak narazie bez buntow takze nic nawet nie poradze.
Doradzilabym ci olewanie tego ale musisz tez myslec o fasolce to moze jakies inne rozwiazanie?
moze ustap na jakis czas i spijcie razem?
 
U nas też cyrki ze spaniem:dry: W południe szaleje, dzisiaj poszła spać o 12:30 i zasnęła o 15;30 do 13:30 szalała u Babci w sypialni (ja byłam na zdjęciu szwów) o tej 13:30 przyjechałam i ją zabrałam do domku i położyłam spać ponownie no i szalała od 14:15 do 15:30 teraz śpi tylko znowu będę ją budzić o 16:30 będzie marudna a wieczorem i tak będzie szaleć. Może padać na twarz a i tak nie zaśnie w łóżeczku najlepsza impreza:crazy:
 
reklama
Do góry