reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suwaczki, suwaczki

Co robimy z sygnaturami?

  • Zostawiamy jak jest - jeśli chcesz mieć dużą sygnaturę, pojawią się paski przewijania.

    Głosów: 66 44,9%
  • Przywróćmy stan poprzedni - sygnatury bez ograniczeń i bez przewijania.

    Głosów: 39 26,5%
  • Przywróćmy stan poprzedni i zostawmy pełne sygnatury, ale wprowadźmy opcję przeglądania forum bez wi

    Głosów: 38 25,9%
  • Inne rozwiązanie - napiszę szczegóły propozycji w odpowiedzi do wątku.

    Głosów: 4 2,7%

  • Wszystkich głosujących
    147
  • Ankieta zamknięta .

janslu

Administrator
Członek załogi
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2006
Postów
180
Miasto
Warszawa
Potrzebuję Waszej pomocy w sprawie suwaczków. Mamy dwa obozy:
- liberałów, którzy chcą pełnej swobody w tworzeniu sygnaturek
- reformatorów, którzy chcą ograniczyć wysokość sygnatur do różnie rozumianych "sensownych" wymiarów.

Problemem jest czytelność wątków, w których większość zawartości to sygnatury. Na dwie linijki tekstu posta przypada 600 pikseli migających grafik (albo więcej).

Dziekuję moderatorom za pomoc, ale sytuacja dojrzała do jakiegoś rozwiązania.

Ostatnio wprowadziłem ograniczenie wysokości - suwaczki pojawiają się przy sygnaturach wyższych niż 320 pikseli. Limit podwyższyłem - poprzednio było to 210 pikseli. Zgłasza się jednak wiele osób z prośbą o przywrócenie pełnej wysokości wygnatur.

Proszę o pomoc w podjęciu decyzji, co robić.
 
reklama
Nie wiem czy jest to możliwe, ale wiem, że jak chciało się wstawić zdjęcie do podpisu to nie mogło ono mieć zbyt dużych rozmiarów bo forum inaczej fotki nie przyjmowało. Czy można zastosować to zarówno do zdjęć jak i suwaczków? Po prostu zmniejszyło by się pole całego "podpisu".
 
Przyznam, że mnie podobają się zmiany.
Nie przeszkadza mi w ogóle, że będę musiała przewinąć pasek, by zobaczyć ile ząbków przybyło maluszkowi znajomej, czy też kiedy cieszyć się wspólnie z jego urodzin.

Założyłam swój profil na BB, ponieważ podoba mi się forma wypowiedzi, grafika i najważniejsze: moderatorzy nie zamieniają się w "morderatorów". Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, a moderatorzy, nawet przy naszych większych pyskówkach, zachowują stosowny dystans (choć nie stronią od wyrażania własnych sądów).

Cenię sobie również chęć poznania naszych opinii przez administratora. Rozumiem, że dzięki naszym komentarzom i głosowaniu w sondzie będą chcieli zastosować coś na kształt: "wilk syty i owca cała":tak:.

Administratorze, powodzenia w ujarzmianiu hordy kobiet broniących swojego zdania jak niepodległości:tak::-D.
 
Jestem za paskami przewijania !! Obecnie czyta mi się lepiej i szybciej. Jak będę chciała pooglądać sygnatury, to zawsze sobie przewinę :-)
 
Mnie równiez nie przeszkadzalo przewijanie sygnatury ... ale mozliwosc wylaczenia sygnatury bardziej mi odpowiada ... faktycznie czasami czytasz jedno słowo, a pozniej przewijasz i przewijasz az na koncu kolejny post z jednym slowem :sorry2:
 
a mnie te paski zwyczajnie przeszkadzaja. zwykle klikam srodkowym przyniskiem myszy na strone i przewijam ja tym wlasnie przyciskiem. teraz zas jak klikne na posta, to przewija mi sie sygnatura, zamiast strony...
prawde powiedziawszy wkurza mnie to troszeczke... moze uda sie przyzwyczaic, ale jak na razie to mi cala sprawa dziala mocno na nerwy.
choc rozumiem tez argumenty strony przeciwnej. te wszystkie migajace rozowe i dosc badziewne sygnatury sa...
hmmm...
 
a mnie te paski zwyczajnie przeszkadzaja. zwykle klikam srodkowym przyniskiem myszy na strone i przewijam ja tym wlasnie przyciskiem. teraz zas jak klikne na posta, to przewija mi sie sygnatura, zamiast strony...
prawde powiedziawszy wkurza mnie to troszeczke... moze uda sie przyzwyczaic, ale jak na razie to mi cala sprawa dziala mocno na nerwy.
Mam podobne odczucia:baffled:
 
ja lubilam tak jak bylo choc rzeczywiscie wielkie, na pøl strony zdjecia w podpisie to troche za duzo i irytuje.. moze poprostu ograniczyc wielkosc sygnatury? ;-)
pozdrawiam! :-)

ps. nie rozumiem Mam ktore piszå ze je to drazni a same majå podobnie....:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Hmm,mnie denerwują i za duże podpisy i te paski,bo właśnie tak jak Marianeczka,klikam gdzieś na środek i zamiast całą stronę to przewijam tylko sygnaturę.Szybciej było bez pasków:sorry2:
Chyba najrozsądniejsze rozwiązanie to ograniczenie wielkości podpisów:tak:
 
reklama
a mnie te paski zwyczajnie przeszkadzaja. zwykle klikam srodkowym przyniskiem myszy na strone i przewijam ja tym wlasnie przyciskiem. teraz zas jak klikne na posta, to przewija mi sie sygnatura, zamiast strony...
prawde powiedziawszy wkurza mnie to troszeczke... moze uda sie przyzwyczaic, ale jak na razie to mi cala sprawa dziala mocno na nerwy.
choc rozumiem tez argumenty strony przeciwnej. te wszystkie migajace rozowe i dosc badziewne sygnatury sa...
hmmm...

Mam podobne odczucia:baffled:

ja lubilam tak jak bylo choc rzeczywiscie wielkie, na pøl strony zdjecia w podpisie to troche za duzo i irytuje.. moze poprostu ograniczyc wielkosc sygnatury? ;-)
pozdrawiam! :-)

ps. nie rozumiem Mam ktore piszå ze je to drazni a same majå podobnie....:baffled:

Hmm,mnie denerwują i za duże podpisy i te paski,bo właśnie tak jak Marianeczka,klikam gdzieś na środek i zamiast całą stronę to przewijam tylko sygnaturę.Szybciej było bez pasków:sorry2:
Chyba najrozsądniejsze rozwiązanie to ograniczenie wielkości podpisów:tak:
Popieram:tak:
 
Do góry