reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Antosiowa Alutka cudna, takie maleństwo, juz zapomniałam jak wygląda takie maleńkie cudo. do Antosia chyba wogole niepodobna
Geperty Nikus super chłopaczek, no i to w oponie oczywiscie the best
 
reklama
Antosiowa, jak mogłaś tyle zwlekać ze zdjęciami Alutki :wściekła/y:, przecież ona już taka duża :tak:, a trzy ostatnie totalnie zmiękczyły moje serce :zawstydzona/y:.
 
WIecie ja się chyba zakopię pod ziemię,,, po prostu dlatego że tak wskoczyłam i nie nadążam nadrabiać Waszych (nie skąpych) postów, nie doczytałam, że Mama Antosia ma małą córeczkę :zawstydzona/y: wstyd mi strasznie... wybacz :zawstydzona/y: z góry przepraszam za przypuszczalne inne moje wtopy :zawstydzona/y::-:)wściekła/y:
Alutka ma oczka jak migdałki - przecudna z Niej dziewczynka - mały okruszek - Rany kiedy to było... :)
geperty - jak dla mnie to wygrywa zdjęcie ostatnie - tak zwana gleba he he :tak:;-):-) rewelacja
 
Niko imprezowicz normalnie mnie rozwalił:-D
no i cała imprezowa rodzinka super:tak:
a zdjęcia na śniegu bombowe, zwłaszcza jak ciebie ciagnie na sankach:-D:-D
no i w ogóle wszystkie super!! Nikuś jest bardzo fotogieniczny z tymi swoimi czarnymi wegielkami po mamie:-)

I love Alutka - Antosiowa pozazdrościć dziewczyny juz wszystko napisały!!prześliczna córeczka!!
 
reklama
Rany Antosiowa jakie to cudo prześliczne. ja też już chce!!!!!!!!!! :tak::-)

Geperty
Niko rewelka - dla mnie też najlepsze w oponce i na śniegu. Superka
 
Do góry