reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Geperty ... imprezowy i zimowy Nikuś booooski :-). Mój faworyt to fotka Nikusia leżącego na śniegu :tak: słoooodki :-)

Antosiowa ... z Alutki to taki malusi i śliczniusi krasnalek :-):-):-), no a te jej piękne oczki niejedno męskie serce złamią w przyszłości :-) i dobrze, że będzie miała starszego brata, który jej będzie pilnował ;-):-D:-D Cudna z niej kruszynka :-)

Skakanka ... wszystkie dziewczyny na Twoich fotkach śliczne :-) ty też ... ty podlotku :-p:-D:-D;-). Dziewczynki bardzo wyrosły i straszne słodzinki z nich ;-) i boskie minki robią :-D:tak:
 
reklama
Skakanka wreszcie sie troszke ujawniłaś - super:-). Panny jak malowane, a ty to chyba sie tylko podszywasz pod matke tych małych dziewczynek;-):-D
 
Skakanka jestem w szoku ty wyglądasz na max 19 lat:szok::szok::szok: jak ty to robisz kobieto:szok::szok::szok: podaj przepis:tak:

juz dawala mi kiedys przepis na zamknietym:-D:-D
no i fotki super!! tez mi sie naj widzi Martucha z ta minka:-D:-D:-D sliczne coreczki!! szkoda ze tak rzadko u nas:dry::-p

a my wkleilismy kilka na zamkniety przy okazji wizyty tam;-)
 
A kogóż moje oczy widzą :szok:, czyżby to Skakanki? :-p
Wyglądacie super, twoje laseczki ubrane jak bliźniaczki, powalające minki Martusi, no i ty - ich starsza siostra :tak::-D.
 
normalnie zapomniałam jak się wstawia zdjecia z żaby.
Ok, próbuję jeszcze raz :-)

Pamiętacie nas jeszcze?
pb296296ay9.jpg


pc026302wa7.jpg


pc246326ga2.jpg



pc286367hv7.jpg


pc286369kp0.jpg


p1056485if3.jpg

 
Zuzol superowa dziewuszka
To ja tez kilka zdjątek wklejam tyle ze nie z zaby, musicie sie męczyć z małymi
1. Konno przez życie
2. No co, każdy ma swojego laptopa
3 i 4. Super ten snieg, normalnie po kolana
5. Serek mniam i to nie ważne, która strona łyżki
 

Załączniki

  • PC240761.jpg
    PC240761.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 24
  • PC310781.jpg
    PC310781.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 29
  • P1060790.jpg
    P1060790.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 25
  • P1060799.jpg
    P1060799.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 24
  • P1060816.jpg
    P1060816.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 26
Abejka super jest ta twoja pannica!!
normalnie usmiech łobuziarski ale sama słodycz i jak włoski jej urosły!!
no i na tle babyboom wygląda przepieknie!! ;D
tez mi sie strasznie na ostatnim podoba!
 
reklama
Do góry